לא אחד אם כי שניים: נותר כשבוע טרם חשיפת צמד מכשירי הדגל החדשים של גוגל וכעת, הדלפה חדשה חושפת את שמותיהם של המכשירים החדשים ותמונות חדשות של השניים במלוא תפארתם.

על פי הדיווחים של Android Police שהצליח להניח את ידיו על תמונות רשמיות, צמד המכשירים החדשים שעל ייצורם אחראיות היצרניות LG ו-וואווי (Huawei), שכל אחת מהן תייצר מכשיר אחר, נחשפו במלואם: האחד Nexus 5X (בתמונה למעלה) והשני Nexus 6P. עוד קיבלנו אישור נוסף למפרטי המכשירים וכי הדגם הקטן יותר בסדרה, ה-Nexus 5X שיוצר על ידי LG יהיה בעל מסך של 5.2 אינץ', כממשיך דרכו של ה-Nexus 5 שאינו זכה לשדרוג במשך כשנתיים ואילו ה-Nexus 6P שיוצר על ידי וואווי יהיה הדגם הגדול יותר שנאמד ב-5.7 אינץ' – אך קטן יותר מה-Nexus 6 הנוכחי.

Nexus 6P

מלבד גדלי המסך, תחת מכסה המנוע ישנו כצפוי, גם שדרוג חומרתי, כאשר דגם ה-5X יקבל את מערכת העל שבב Snapdragon 810 בעלת שמונה הליבות, ואילו דגם ה-6P יקבל כפי הנראה את מערכת העל שבב Snapdragon 808 בעלת שש הליבות – הקיים במכשיר הדגל הנוכחי של LG.

מלבד זאת, שני המכשירים יגיעו ברזולוציה זהה של 1440p, חיבור הטענה USB Type C, אחסון פנימי לבחירה 32GB, 64GB או 128GB, מצלמה אחורית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל וכן סורק טביעת אצבע. החשיפה הרשמית תתרחש ב-29 לספטמבר באירוע שתערוך גוגל בסן-פרנסיסקו.