לנובו (Lenovo) סוגרת פערי עיצוב גם עבור המותג שלה מוטורולה (Motorola) ו-P40 Power, שעדיין לו תאריך הכרזה/השקה ברור, יהיה הראשון של המותג שיציע שלוש מצלמות מאחור. שלוש המצלמות, דרך אגב, אמורות להיות לפי ההערכות עם חיישן בגודל 12 מגה-פיקסל, אבל בהרכב הרגיל של עדשה ראשית, עדשה לצילום בזווית רחבה הרבה יותר, ועדשה אחת שמספקת את אלמנט העומק.

אתרי הדלפות [email protected] ו[email protected] אספו בינתיים את כל הנתונים הידועים לגבי העיצוב של המכשיר, שההערכה בהתחלה הייתה שמודבר ב-Moto G8, וסיפקו תמונות מלאות שלו, מכל זווית אפשרית, כולל סרטון שמחבר את כל התמונות הללו לתצוגה אחת.

ל-P40 Pro יהיה מסך גודל 6.2 אינץ' ברזולוציית +HD בלבד עם חריר O Infinity שיסתיר ככל הנראה מצלמת 16 מגה-פיקסל. מעבר לכך יהיו לו שוליים זעירים להוציא בחלק התחתון שם ישולב שם המותג, Motorola. עוביו של המכשיר יהיה 9.1 מ"מ, והוא יגיע עם מחבר Type-C למטה, וישמור על שקע ה-3.5 מ"מ. חיישן טביעות האצבע יהיה עדיין מאחור, וכרגיל עם הסמליל מעליו.

ממקורות אחרים ידוע שהוא יגיע עם Snapdragon 675 ועם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 64/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון. מערכת ההפעלה, כמו בכל מכשירי לנובו, אמורה להיות אנדרואיד 9.0 היישר מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.