לנובו (Lenovo) סוגרת פערי עיצוב גם עבור המותג שלה מוטורולה (Motorola) ו-P40 Power, שעדיין לו תאריך הכרזה/השקה ברור, יהיה הראשון של המותג שיציע שלוש מצלמות מאחור. שלוש המצלמות, דרך אגב, אמורות להיות לפי ההערכות עם חיישן בגודל 12 מגה-פיקסל, אבל בהרכב הרגיל של עדשה ראשית, עדשה לצילום בזווית רחבה הרבה יותר, ועדשה אחת שמספקת את אלמנט העומק.

אתרי הדלפות [email protected] ו[email protected] אספו בינתיים את כל הנתונים הידועים לגבי העיצוב של המכשיר, שההערכה בהתחלה הייתה שמודבר ב-Moto G8, וסיפקו תמונות מלאות שלו, מכל זווית אפשרית, כולל סרטון שמחבר את כל התמונות הללו לתצוגה אחת.

ל-P40 Pro יהיה מסך גודל 6.2 אינץ' ברזולוציית +HD בלבד עם חריר O Infinity שיסתיר ככל הנראה מצלמת 16 מגה-פיקסל. מעבר לכך יהיו לו שוליים זעירים להוציא בחלק התחתון שם ישולב שם המותג, Motorola. עוביו של המכשיר יהיה 9.1 מ"מ, והוא יגיע עם מחבר Type-C למטה, וישמור על שקע ה-3.5 מ"מ. חיישן טביעות האצבע יהיה עדיין מאחור, וכרגיל עם הסמליל מעליו.

ממקורות אחרים ידוע שהוא יגיע עם Snapdragon 675 ועם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 64/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון. מערכת ההפעלה, כמו בכל מכשירי לנובו, אמורה להיות אנדרואיד 9.0 היישר מהקופסה.