הכוכב של ההכרזה הגדולה הקרובה של סמסונג (Samsung), שאמורה להתרחש ב-7 באוגוסט, יהיה אמנם טלפון הדגל החדש שלה Galaxy Note 10, אבל גם לטאבלט החדש Galaxy Tab S6 יהיה שמור מקום מכובד למדי – וההדלפות שמופיעות לאחרונה מוכיחות זאת, כשהפעם זה תורו של איוון בלאס, שהביא לרשת תמונה של הטאבלט החדש ב-'מצב המחשב הנייד' שלו.

מדובר כמובן בכיסוי מקלדת ייעודי לטאבלט, והוא יתחבר ל-Galaxy Tab S6 באמצעות מחבר צדדי כמו זה שנמצא בצד של ה-Galaxy Tab S5e הנוכחי של החברה. בנוסף הוא יציע כיסוי לגב שיתחבר אל החלק האחורי של הטאבלט באמצעות מגנטים, והוא יוסיף מעין רגלית שתאפשר לעבוד במצב מחשב.

כזכור, הטאבלט החדש ישמור מבחינת מראה חיצוני פחות או יותר על העיצוב של ה-Galaxy Tab S5e מבחינת דקיקות ומבחינת יחס מסך/גוף, והוא יציע שוב מסך AMOLED בגודל 10.5 אינץ' ורמקולים של AKG כמו גם סוללה גדולה בנפח עבודה של 6,840 מילי-אמפר/שעה, אבל הוא יביא שני שינויים משמעותיים: המערכת על שבב תהיה הפעם Snapdragon 855 שהיא החזקה ביותר שיש לקוואלקום (Qualcomm) להציע – מעבר לגרסת המשחקים שלו, וכן עט אלקטרוני שתוצמד מאחור בשקע הטענה מגנטי מיוחד.

יהיו גם שתי מצלמות מאחור, אבל זה כבר פחות משמעותי.