משפחת Galaxy S10, טלפוני הדגל של סמסונג (Samsung) ל-2019, תוכרז באופן רשמי הערב, אך היבואנית הרשמית בישראל כבר חושפת תמונה רשמית ומכריזה על הרשמה מוקדמת לרכישת המכשיר בישראל שתפתח במקביל לאירוע ההכרזה הערב.

עדכון: סמסונג הכריזה רשמית על סדרת Galaxy S10

סאני הודיעה כי 5,000 הלקוחות הראשונים שייכנסו לאתר האינטרנט שלה או ל-20 סניפי חנויות המותג שהיא מפעילה בישראל החל מהערב בשעה 21:00, יוכלו להירשם לרכישת Galaxy S10 תמורת 99 שקלים. סאני לא מסרה פרטים כמו מחירי המכשיר, שצפויים להיות גבוהים במיוחד, או מה יהיה מועד ההשקה בפועל, אך הבטיחה לרוכשים המוקדמים ערכת מתנות הכוללת מטען אלחוטי, מטען לרכב, כרטיס זיכרון בנפח 128 גיגה-בייט וחצובה טלסקופית. לפי החברה השווי הכללי של חבילת ההטבות עומד על 999 שקלים.

אך הפרט המעניין ביותר בהודעת החברה היא התמונה שצורפה אליה, המראה לראשונה את הטלפון החדש ולא כהדלפה. מדובר ב-Galaxy S10 הרגיל, שכן ניתן לראות כי בפינה הימנית-עליונה של המסך שלו נמצא חור בצורת עיגול ובו מצלמה בודדת, במה שסמסונג קראה לו תצוגת Infinity O, ושהשוליים קמורים. Galaxy S10 Plus, לפי השמועות, יכלול שתי מצלמות קדמיות בחור אליפטי רחב יותר, ואילו המסך של Galaxy S10e מעוצב באופן שטוח.