כבר קיים רושם די מוצק בנוגע למראה של זוג מכשירי הנקסוס (Nexus) שגוגל צפויה להשיק, ומוקדם יותר השבוע קיבלנו סרטון המציג מודל תלת-מימדי של מכשירי הנקסוס של וואווי (Huawei) ו-LG. עתה אנו מקבלים הצצה נוספת למכשיר נקסוס 5 'מודל 2015' בעל שם הקוד Bullhead בדמות תמונה שעלתה לגוגל פלוס, הרשת החברתית של גוגל (Google).

האם מדובר בתמונה ראשונה של ה-Nexus 5?

בתמונה שהעלה המשתמש Inno Yudha אנו רואים מכשיר עשוי פלסטיק לבן עם הכיתוב Nexus כשמעליו מוטבע כי המכשיר לא מיועד למכירה, בגב המכשיר ניתן להבחין בחיישן המצלמה המורם מעט מגוף המכשיר, מבזק עם זוג נורות לד בגוונים שונים, חריר הרמקול מתחת למצלמה קיים חישוק כסוף, שכנראה מסמן את מיקומו של החיישן לקריאת טביעות אצבע. המכשיר המוצג בתמונה אכן נראה כמו המכשיר שהוצג בסרטון שעלה לרשת לפני מספר ימים.

מודל 2015 של מכשיר הנקסוס 5, צפוי להגיע עם מסך 5.2 אינץ’ באבחנת Quad HD או Full HD ויצויד בכניסת USB Type-C הדו-כיוונית ועובי של 8 מ"מ. על-פי תוצאות של מבחן ביצועים שעלה לרשת עולה סברה כי המכשיר יצוייד במעבד מדגם Snapdragon 820.

לפי הערכותף גוגל צפויה להכריז ולהשיק את זוג מכשירי הנקסוס מבית וואווי ו-LG לקראת חודש נובמבר-אוקטובר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.