משלחת ענק של 25 מבכירי מיקרוסופט העולמית תגיע לישראל במהלך חודש אפריל כדי להשתתף בכנסי החזון הטכנולוגי של החברה בישראל. השנה יתקיים הכנס במתכונת חדשה של יומיים (22-23 באפריל): לכנס Think Next, המושך מידי שנה קהל ענק שמתעניין בטכנולוגיות פורצות דרך של סטארט-אפים ישראליים ושל מרכזי המו"פ של מיקרוסופט, יתווסף השנה לראשונה כנס Be Next של מיקרוסופט ישראל שבמסגרתו יושק דור חדש של פתרונות החברה למגזר העסקי. באופן זה יוצג החזון הטכנולוגי של מיקרוסופט בציר זמן רחב מאי פעם: החל מטכנולוגיות חדישות שמושקות השנה וכלה בטכנולוגיות העתיד שיניבו מוצרים חדשים עד סוף העשור.

שני הכנסים (Think Next: 22/4, Be Next: 23/4( צפויים למשוך כ-4,000 אנשי טכנולוגיה לסוגיהם, ב-Think Next: יזמים, סטארט-אפים, מפתחים ומשקיעים וב-Be Next: מנמ"רים, אנשי IT ומנהלי בסיס נתונים. כל אלה יגיעו לראות תצוגת ענק של טכנולוגיות חדשות ולצפות בהרצאות והדגמות של בכירי מיקרוסופט, של חברות סטארט-אפ וחברות היי-טק ישראליות.

בראש המשלחת של בכירי מיקרוסופט יעמוד ריק ראשיד, מנהל המחקר העולמי שיהיה אורח הכבוד והנואם הראשי. ראשיד אחראי על גוף המחקר Microsoft Research שמתמחה במחקר בסיסי ומחקר יישומי בתחום מדעי המחשב והנדסת תוכנה. גוף מחקר זה, שהוא מהגדולים בעולם בתחומו, מעסיק 800 חוקרים שעובדים במעבדות ב-6 מדינות לרבות ישראל. המחקרים מהווים בסיס לתפישות טכנולוגיות חדשות ומוצרים עתידיים בטווח זמן של עד 10 שנים.

קרא עוד:  אנשים נגד בינה מלאכותית - ב-Angry Birds אנחנו עוד מנצחים את המכונה

בנוסף לראשיד לישראל יגיעו סומה סומאסגאר, סגן נשיא החברה לפיתוח, גורדיפ סינג-פאל, סגן נשיא החברה לתחום שירותי בינג מובייל, ג'י.פי. וולרשיים, מנהל תחום קינקט לחלונות, כאמל האטי, מנהל תחום BI ב-SQL ובכירים רבים נוספים.

האורחים יפגשו עם צוותי הפיתוח במרכז המו"פ ועם חוקרים בכירים ויבחנו את התקדמותם של מספר פרויקטים אסטרטגיים המתבצעים בו. כן ייפגשו  עם בכירים במשק ובתעשייה ועם לקוחותיה ושותפיה העסקיים של מיקרוסופט ישראל. בנוסף, ייפגשו עם חברות סטארט-אפ ישראליות המפתחות טכנולוגיות חדשות בעלות עניין למיקרוסופט.

שני ימי הכנס יתמקדו בתחומים הבאים:

היום הראשון –Think Next  – תצוגת 40 טכנולוגיות העתיד – יום זה יעמוד בסימן היצירתיות והחדשנות הטכנולוגית של השנים הבאות. במסגרתו יוצגו ב-40 ביתנים טכנולוגיות חדשות פורצות דרך של 20 סטארט-אפים ישראלים יחד עם 20 טכנולוגיות חדשות פרי פיתוח מרכז המו"פ בישראל ומרכזי מו"פ של מיקרוסופט ברחבי העולם. כן יתקיים מושב מליאה שבה יוצגו מיטב הפיתוחים על ידי בכירי מיקרוסופט בארץ ובעולם ושל חברות סטארט-אפ ישראליות. (22/4/2012 – נמל תל אביב)

כחלק מהאירוע, סטארט-אפ נוסף יבחר להציג ב-Think Next במסגרת תחרות שנערכת בימים אלה בבלוג הטכנולוגי ניוזגיק . בנוסף, יוענק פרס "בחירת הקהל" שיבחר על-ידי המשתתפים בכנס ויוענק בסוף המליאה לזוכה על ידי נציגי מיקרוסופט וניוזגיק.

היום השני – Be Next – השקת מוצרים ותצוגה של 40 תרחישים עסקיים – במסגרת מספר מושבי מליאה ומסלולים מיוחדים יוקדש יום זה להשקת מוצרי דגל חדשים מבית מיקרוסופט לארגונים וביניהם: Windows Server 8, SQL Server 2012 ו-System Center. ב-40 ביתנים תציג מיקרוסופט ישראל ושותפיה מגוון של תרחישים עסקיים בתחומים כמו: ביג דאטה, ענן, BI, ועוד.

קרא עוד:  כך Windows 10X הולכת ליצור קטגוריה חדשה של ניידים מתקפלים

מליאת הכנס תכלול מספר אטרקציות וביניהן: Microsoft Telescope שמבוסס על יכולותיו המיוחדות  של SQL Server 2012 בתחום הביג דאטה ומאפשר הדמיות תלת מימד של צילומים מהחלל. כן יוצגו טכנולוגיות NUI חדשות לסביבת העבודה ויכולות Windows 8 לארגונים. (23/4/2012 – גני התערוכה)

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.