למרות העננה המרחפת מעל וואווי (Huawei) בענייני החרם האמריקאי, החברה מנסה לשדר “עסקים כרגיל” והודיעה על רשימת המכשירים שיזכו לעדכון לגרסת ה-Android Q שתושק בקרוב מאוד.

בעמוד שאלות ותשובות ציינה וואווי כי הם עובדים על העדכון למכשירים הנוכחים שלה, כולל את סדרת P30 החדשה. בחברה מדגישים כי כבר כעת בעלי Mate 20 Pro יכולים להצטרף לבדיקות הבטא ל-Android Q ולהתנסות בגרסת מערכת ההפעלה.

“אנו עובדים במשך חודשים רבים כדי להבטיח כי מכשירים רבים יוכלו לקבל את העדכון למערכת ה-Android Q. ההכנות הטכניות והבדיקות כבר החלו ביותר מ-17 מכשירים”, החברה ציינה והוסיפה כי Mate 20 Pro גם יהיה הראשון שיקבל את העדכון.

מלבד סדרת P30 ו-Mate 20 Pro, העדכון יהיה זמין למכשירי סדרת P20, P Smart 2019, כל דגמי Mate 10 ו-Mate 10 Pro, כולל דגמי ה-Porsche Design, סדרת P Smart Z ו-Mate 20 X.

למרות החשש, העדכון לא אמרו לבטל את הגישה לשירותי גוגל (Google) וחנות ה-Play.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.