גוגל (Google), אלא אם תדחה ברגע האחרון את מועד ההשקה, תתחיל להציע בפועל את שירות הזרמת המשחקים שלה Stadia בדיוק בעוד שבוע, ב-19 בנובמבר. לקראת הפעלת השירות הציגה החברה את תריסר המשחקים הראשונים שיוצעו למנויים.

הרשימה מכילה, בין השאר, את המשחק החדש שאמור להיות אחד הלהיטים של השנה, Red Dead Redemption 2, וכן שלושה משחקים בהם מככבת לארה קרופט: Rise of the Tomb Raider יחד עם Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ו-Tomb Raider: Definitive Edition.

אחד המשחקים הצפויים יותר ברשימה הוא Assassin’s Creed Odyssey ששימש את גוגל במהלך הבדיקות ולצידו תציע עוד משחק עתיר פעולה בדמות Destiny 2: The Collection. יש גם שני משחקים המתרכזים באומניות מלחמה, או מכות אם תרצו, והם Mortal Kombat 11 ו-SAMURAI SHODOWN.

את הרשימה משלימים המשחקים GYLT ,Kine ,Thumper ו-Just Dance 2020.

עבור אלו שירצו לחכות עוד קצת, כשההיצע של Stadia יהיה משמעותי יותר, ספרו בגוגל שהיא תצרף עוד 14 כותרים לרשימה עוד לפני סוף השנה הנוכחית – אך לגבי המשחקים הללו אין עדיין מידע, לפחות לא רשמי.

כזכור Stadia הוכרז כשירות משחקים היישר מהדפדפן שישמש כחנות בפועל כך שמנויים יצטרכו לשלם עבור המשחקים שהם יורידו. מנויי החינם יוכלו לשחק ברזולוציה מופחתת בלבד לעמת מנויי הפרמיום שיהיו מוכנים לשלם. השירות יהיה זמין בהתחלה במספר מוגבל של מדינות, וישראל, שלא במפתיע, לא אחת מהן.