שאומי (Xiaomi) הייתה בין הראשונות להציג טלפון עם מסך מקצה לקצה ב-Mi Max עוד בשנה שעברה, אולם מחירו כמעט כפול ממכשיר הדגל שלה הנוכחי Mi 6. עם זאת שמועות טוענות כי החברה תביא את המסך הזה גם ל-Mi 7 שיושק בתחילת שנה הבאה.

לפי הדיווחים, פרט לשדרוג החומרתי הצפוי, Xiaomi Mi 7 יציג מראה המזכיר את זה של iPhone X כאשר הוא יציג מסגרת דקיקה וחריץ בתצוגה העליונה בדומה ל-Nothc אצל אפל (Apple). עוד נאמר כי הוא יהיה בעל רזולוציה של Quad HD, אולם לא ברור האם שאומי תשלב מסך OLED או תישאר עם IPS LCD בדומה לדור הנוכחי.

עוד מתברר כי המצלמה הכפולה תשודרג ותכלול חיישנים ברזולוציה של 16 מגה פיקסל וכן זיכרון העבודה יישאר בנפח 6 ג'יגה-בייט בדגם היקר יותר. כן הוא יוצע עם שבב Snapdragon 845, שכידוע עדיין לא הוכרז וכן חיישן טביעות האצבע ימוקם בחלק האחורי. כן ישנם דיווחים נוספים שהחברה עובדת על שילוב של חיישן זיהוי פנים בדומה ל-Face ID.

גולת הכותרת היא כרגיל תהיה נעוצה במחיר, שעל פי הערכות Mi 7 יתומחר בלא יותר מ-450 דולר. כיום Mi 6 נמכר סביב 400 דולר ומטה, זאת בהשוואה ל-OnePlus 5 שהושק מעט לאחריו במחיר של 479 דולר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.