שילוב של עיצוב וחומרה הפך בשנים אחרונות למטרה המרכזית של יצרניות הסמארטפונים. כולן מנסות ליצור מכשירים מעוצבים ויפים, שיהיו גם חזקים ומהירים. חברות מסויימות מנסות לשים דגש על עובי המכשיר, והרדיפה אחר המכשיר הדק בעולם הפכה לתחרות של ממש בחודשים האחרונים. זה התחיל כאשר הכריזה מוטורולה על ה-RAZR, מכשיר דקיק ומעוצב בעובי של 7.1 מ"מ, ובדיוק כשחשבנו שזה לא יכול להפוך לדק יותר הכריזה Huawei על ה-Ascend P1, מכשיר בעובי של 6.68 מ"מ. עכשיו, כתר הסמאטרפון הדק בעולם נלקח על ידי ה-Oppo Finder, שלא דק בהרבה ממחזיק הכתר הקודם, ועומד על עובי של 6.65 מ"מ.

לא משפיע על החומרה
עם כל הדקיקות הזו קצת קשה להכניס לגוף המכשיר חלקים חזקים שיגרמו לו לעבוד כמו סמארטפון מהמדרגה הראשונה. אמנם לא נוכל למצוא כאן מעבד מרובע ליבה, אך ללא ספק החומרה פה לא מביישת. המכשיר מציע מעבד כפול ליבה בתדר 1.5GHZ, זיכרון 1GB RAM ו-16GB של אחסון פנימי, מסך Super AMOLED Plus בגודל של 4.3 אינץ', מצלמת 8MP עם פלאש LED כפול שמצלמת ווידאו ב-1080P Full HD, ומצלמת 1.3MP קדמית שמצלמת ווידאו ב-720P HD. המכשיר גם יגיע עם גרסת האנדרואיד Ice Cream Sandwich מהקופסא וממשק יעודי.

המכשיר מוצע להזמנה מוקדמת מעכשיו עד ל-24 לחודש, והוא צפוי להישלח למזמינים כבר בראשון ליולי כאשר מחירו יעמוד על 2,498 יואן, שזה בערך $393. לא נמסר אם יגיע לאירופה, והסיכויים שיגיע לישראל הם נמוכים. את המכשיר ניתן להזמין מאתר החברה, אך יש בעיה קטנה שתבחינו בה מיד עם כניסתכם לאתר.

קרא עוד:  חדש בארץ: Q60 של LG ב-899 שקלים