לקראת השקתה הצפויה של גרסת הבטא לציבור הרחב בסוף החודש, מיקרוסופט חושפת את הלוגו החדש של מערכת ה-Windows 8. העיצוב נראה מינימלי ובצבע אחד שמרמז על ממשק ה-Metro של המערכת.

לצורך העיצוב מחדש העסיקה מיקרוסופט חברת ייעוץ חיצונית שייעצה לחברה לגרום ללוגו להראות יותר כחלון מאשר כדגל, ואכן הלוגו החדש נראה לנו יותר כחלון של ממש, זאת בניגוד לעיצובי הלוגו של המערכות הקודמות בהם מיקרוסופט בחרה לשלב מספר צבעים ולערוך את הלוגו כדגל מתנוסס.

ממשק המטרו המפורסם בנוי מאריחים אריחים, ממש בדומה למערכת ה-Windows Phone, וכך גם הלוגו החדש מזכיר מאוד את הממשק החדש וכפי שלמדנו להכיר גם על Windows 8.

“הלוגו של Windows מוכר מאוד בשוק אבל עצרנו לרגע לעשות חושבים והבנו כי לבסוף הגיוני יותר שהלוגו שלנו יישקף את עקרונות עיצוב המטרו והרגשנו כי יש לנו גם הזדמנות להתחבר מחדש עם כמה מהמאפיינים החזקים של העיצובים הקודמים.” אמרו במיקרוסופט.

ההשקה הצפוייה של מערכת ה-Windows 8 בהמשך השנה מלווה ביחסי ציבור רבים מצד מיקרוסופט שחשפה במהלך השנה האחרונה עוד ועוד פיצ’רים וחידושים של המערכת החדשה. הגרסה הראשונה הרשמית כאמור תוצג בברצלונה, ואז ניתן יהיה להתרשם לראשונה מהמערכת.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.