סוף שנה. הוא תמיד מגיע, והוא תמיד דורש מאיתנו לסכם עבורכם, ובעצם גם עבורנו במידה מסוימת, את מה שעבר על שוק המחשוב והטלפוניה בתריסר החודשים האחרונים, כמובן שלפי השנה הקלאנדרית הגלובלית.

אז מה היה לנו? אם אתם עוקבים אחרי האתר בצורה מסודרת בימים האחרונים גיליתם שכמו בכל שנה מיטב כותבינו מסכמים עבורכם את השנה כמעט מכל זווית אפשרית, בכל נושא אליו אנחנו מתייחסים באתר, החל מטלפונים חכמים כמובן ועד עולם משחקי המחשב והקונסולות. כמובן שמדובר בדעות האישיות שלנו, אבל זה רק אומר שאנחנו נוטעים את השתילים לדיון ציבורי, לדיון שלכם, לגבי סיכום השנה בכל נושא ונושא. כמו כן נפרסם ממש בסוף השנה את תוצאות השאלון הגדול שלנו ואז נדע את מי אתם, ורק אתם, בחרתם כטלפון הכי מוצלח של השנה, או להבדיל אלפי הבדלות, מה בחרתם כפשלה הכי גדולה של השנה לדעתכם.

אני לא סתם מדגיש את המילים אתם ואתכם. TGspot עצמו עבר שינויים בשנה האחרונה, שינויים מאחורי הקלעים ולפניהם שהניוזלטר שהתחלנו לאחרונה לשלוח למי שכבר מנוי, וכבר הגיע לגליון ה-15 שלו, הוא אחד הביטויים החיצוניים שלו, בדיוק כמו גם מערכת התגובות החדשה.

המטרה שלנו היא לתת לכם יותר, לספק לכם יותר חדשות, יותר סקירות וכמו שכנראה שמתם לב, גם הרבה יותר כתבות רוחב.

אנחנו מקווים שאתם אוהבים את מה שאתם רואים ואם יש לכם עוד רעיונות, כמובן שתמיד נשמח לשמוע ולהיות שם בשבילכם, ככל הניתן.

קרא עוד:  איזה טלפון לרכוש? זקוקים לתמיכה? הצטרפו לקהילה שלנו

2015 עומדת להיות שנה מאוד מעניינת עבורנו, ואנחנו כמובן מקווים שאתם תמשיכו להיות חלק מהמשפחה של TGspot, כי בלעדיכם, בלי הקוראים הנאמנים שלנו, מי אנחנו בכלל?

הטור השבועי פורסם במקור בניוזלטר של TGspot. אינכם מנויים? לחצו כאן כדי להצטרף.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.