חברת Ultimate Ears הציגה בכנס IFA ברלין, את BOOM 3 ואת MEGABOOM 3, רמקולי Bluetooth מעוצבים, ניידים, עמידים למים ועוצמתיים במיוחד. שני הדגמים החדשים מציעים הנאה בלתי מתפשרת ממוסיקה בכל מקום, החל ממסיבת בריכה, דרך טיול במדבר ועד לפיקניק רומנטי או למסיבה ספונטנית בחיק המשפחה, עם 'כפתור הקסם' החדשני, לתפעול קל ונוח, בלחיצה אחת.

"הרמקולים שלנו לוקחים את הדבר המהנה ביותר בחיים, מוסיקה, והופכים אותה למהנה יותר" אומרת שרלוטה יוהס, מנכ"ל Ultimate Ears ומוסיפה "ה- BOOM 3 וה- MEGABOOM 3 לא מציעים רק סאונד ועמידות משופרים, אלא גם ביצועים טובים יותר ונוחות שימוש טובה יותר, כל זאת מבלי להתפשר על העיצוב מלא הסטייל שמאפיין אותנו".

ה-BOOM 3 וה-MEGABOOM 3 מציעים עמידות בפני מים ואבק בתקן IP67, טווח Bluetooth משופר עד ל- 150 מטרים, ותאימות ל- Ultimate Ears Power UP, תחנת עגינה אלחוטית שתימכר בנפרד. 'כפתור הקסם' יאפשר למשתמשים ב- BOOM 3 וב- MEGABOOM 3 תפעול קל ונוח של הרמקולים, ניגון, השהייה ומעבר בין שירים בלחיצה אחת, ללא צורך להישאר קרובים לטלפון הנייד או לכל מקור שמע אחר. בשילוב עם האפליקציה הייעודית של BOOM ו- MEGABOOM תושלם חווית השימוש והמשתמשים ייהנו מגישה מלאה ונוחה אל רשימות ההשמעה האישיות שלהם ואל שירותי מוסיקה פופולאריים, כמו אל תכונות נוספות אהובות ומוכרות, ביניהן: PartyUP, המאפשרת חיבור של עד 150 רמקולים לאותו מקור שמע, אקולייזר להתאמה אישית, שליטה מרחוק ועוד.

קרא עוד:  הדור השלישי של DJI Osmo Mobile עוד יותר קומפקטי וזול

BOOM 3 ו-MEGABOOM 3 זמינים ב- 4 צבעים: שחור, אדום, כחול וסגול.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.