כשחושבים על טלפונים קשיחים קשה לומר שהם הראשון שעולה לראש הוא וורני (Vernee), וכשמדברים על טלפונים קשיחים קשה לחשוב על משהו שנראה טוב. אבל ה-V2 Pro החדש של וורני מנסה להיות גם קשוח, וגם להיראות כמה שיותר כמו טלפון שהמראה החיצוני שלו כן חשוב לו.

V2 Pro מציע עמידה נדרשת בתקן IP68 שמאפשרת להשתמש בו בתוך מים וגם בימי גשם, והוא כמובן מציע את ההגנות הנדרשות מטלפון קשיח כמו פינות מעוגלות עם הגנה נוספת, גב שמיוצר מפוליקרבונט כדי למנוע החלקה, מתפסים צדדיים כדי לשפר את האחיזה וכן זכוכית הגנה מסוג Gorilla Glass, למרות שלא ברור מאיזו דור.

אבל מצד שני הוא מציע עיצוב מאוד סטנדרטי לשוק הטלפונים של ימינו עם שוליים צרים ומסך מאורך בגודל 5.99 אינץ' וברזולוציית +FHD, הוא גם לא עבה במיוחד.

מבחינת תצורה הוא מבוסס על המערכת על שבב Helio P23 עם זיכרון עבודה של 4 גיגה-בייט וזיכרון אחסון מובנה של 64 גיגה-בייט. הוא מגיע עם ארבע מצלמות, כששתי האחוריות מצוידות בחיישני 21 ו-5 מגה-פיקסל עם תמיכה ב-PDAF, ואילו השתיים הקדמיות הן בגודל של 13 ו-5 מגה-פיקסל כשהראשית תומכת בזיהוי פנים לצורך פתיחת המכשיר. הסוללה של המכשיר מציעה נפח עבודה של 6,200 מילי-אמפר/שעה והיא נטענת באמצעות מטען 9V/2A שלפי החברה מספיקות לו 150 דקות לטעינה מלאה של הסוללה.

קרא עוד:  וואווי מפתחת טלפון עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך LCD

מבחינת חיישנים כולל V2 Pro רכיב NFC, חיישן דופק לב, חיישן מרחק וכן קורא טביעות אצבע מאחור, מתחת למצלמות שמסודרות באופן אנכי עם שני מבזקי לד מהצדדים. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1 שמעליה יש מערכת שהחברה קוראת לה VOS.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.