עדיין לא נרגענו מגל ההכרזות של מיקרוסופט (Microsoft) מאתמול, וכבר מגיעה התשובה מאחת היצרניות המתחרות: חברת HP הזדרזה להודיעה היום כי היא מעמידה אלטרנטיבה משלה לטאבלט ה-Surface Pro 4 של מיקרוסופט, טאבלט 12 אינץ' חדש בשם Spectre x2. אחד ההבדלים הכי גדולים שלו מה-Surface היא רגלית מתכתית בצורת U שיושבת בגבו של המחשב, ומסוגלת להסתובב על ציר ולמעשה לייצב את הטאבלט על משטח קשה בכל זווית שהיא.

הטאבלט החדש מגיע עם מסך ברזולוציית 1920×1280 פיקסלים ומציע מגוון של מעבדי Core M מסדרת Skylake של אינטל לבחירה (M3, M5, או M7), שני גדלי זיכרון פנימי (RAM) – ארבעה ג'יגה-בייט או שמונה ג'יגה-בייט ושלושה סוגי נפחי אחסון – 128, 256 או 512 ג'יגה-בייט SSD.

בנוסף הוא מכיל חריץ לכרטיס SD ומחבר USB-C (עם מתאם למחבר USB סטנדרטי). הוא תומך ברשתות LTE ומכיל שתי מצלמות כאשר האחת 8 מגה פיקסל עם טכנולוגיית 3D RealSense של אינטל, השנייה (קדמית) 5 מגה פיקסל ומעבר לכל זה, המקלדת שמצורפת אליו שונה לחלוטין, כאשר המקשים עשויים ממתכת ו"מרחפים" מעל השטח מה שהופך את הלחיצה עליהם ליותר נוחה וחלקה. יש לו זוג רמקולים איכותיים של Bang & Olufsen הממוקמים במקלדת, חיי סוללה של 10 שעות ומשקל כולל של 840 גרם או 1.2 ק"ג עם המקלדת המצורפת.

ה-Spectre x2 יהיה זול יותר מה-Surface Pro אך יקר יותר מה-Surface הרגיל, ומחירו יעמוד על 799.99 דולר לתצורה הבסיסית. הוא יהיה זמין לרכישה החל מה-8 בנובמבר.

קרא עוד:  ברשותכם עכבר או מקלדת אלחוטית של לוג'יטק? כדאי שתעדכנו

http://www.youtube.com/watch?v=IBLH3d5lDh4