השאלה מתי אחת מיצרניות הטלפוניה תצליח לייצר טלפון שמציע מסך מלא חסר מסגרת לחלוטין עדיין תלויה באוויר. עם זאת יצרנית סינית קטנה בשם LeTV מציעה כנראה את הדבר הכי קרוב לו שאפשר: טלפון עם מסך שאין לו שוליים צדדיים. אבל לא מדובר בטלפון שאין לו כל שוליים – מלמעלה ולמטה יש שני משטחים בריאים למדי שמכילים בין השאר את המצלמה והמבזק הקדמיים. המסך עצמו הוא בגודל של 5.5 אינץ' והוא מציע רזולוציה של 1080p.

מלבד לצורה החיצונית, שמספר מקורות וגורמים הגדירו אותה כ-'עוצרת נשימה ביופייה', מציע הטלפון תצורה שלא מביישת גם גם מכשירים דגל של יצרניות אחרות: מעבד מתומן ליבות במהירות שעון של 2.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה (RAM) של 2 ג'יגה-בייט, זכרון אחסון פנימי לקבצי מדיה שונים ואפליקציות בנפח 16 ג'יגה-בייט ומצלמות ברזולוציה של 13 ו-5 מגה-פיקסל מאחור ומקדימה, בהתאמה. לקינוח, המכשיר מגיע עם מחבר ה-USB Type C שהחל תופס תאוצה לאחרונה.

עם זאת, טרם ידועה תפוצתו של המכשיר, מכיוון שהוא מיועד לשוק הנמוך בסין, וזאת על אף מפרטו הגבוה יחסית, כך שנראה שלא נזכה לראותו באזורנו בזמן הקרוב. מלבדו אגב, שארפ כבר השיקה את ה-Aquos Crystal X ללא המסגרת בארה"ב.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.