בסיום Homeworld 2, כשהקושאנים עדיין בדרך לעולם הבית שלהם ממנו סולקו לפני עידנים, הם מגיעים להבנה מה הגורל והמקום האמיתי שלהם בסיפור הגדול של היקום – לאחר קרבות קשים הם מגלים שער קפיצת חלל שיכול לפתוח את הדרך למקומות ולהרפתקאות חדשות. חמש עשרה שנה לאחר מכן הגיימרים חובבי הז'אנר וסדרת המשחקים עטורת הפרסים ישמחו לשמוע שגירבוקס (Gearbox) הכריזה על משחק ההמשך Homeworld 3 שיתחיל בדיוק היכן שהסתיים המשחק השני בסדרה.

המשחק יגיע לשוק בפועל רק ברבעון הרביעי של 2022, וכדי שיגיע לשם שלחה החברה את כל הפרויקט לפלטפורמת מימון ההמונים פיג (Fig) בו צברה, בפחות מיומיים, כ-371 אלף דולרים נכון לכתיבת שורות אלו, כשהדרך עד למועד הסיום עדיין ארוכה מאוד – מה שבהחלט יכול לפתח תקוות אצל אלו שמחכים להמשך הזה כבר שנים כל כך רבות.

התמיכה הנמוכה יותר היא בשיעור של 50 דולרים ועבורה מקבלים עותק של המשחק, גישה מוקדמת למשחק Homeworld Mobile וכן גישה בלעדית להטבות נוספות. תוספת של 10 דולרים מספקת עותק של המשחקים Homeworld Remastered שהושק ב-2015 ברזולוציה גבוהה יותר וכן למשחק האח, Homeworld: Deserts of Kharak.

כך יש עוד כמה אפשרויות שונות שבכל אפשרות יש איזושהי תוספת לחבילת התמיכה מתחתיה, ואפשרות התמיכה הגדולה ביותר היא 1,000 דולרים בה יקבלו המשקיעים מהדורת אספנים של המשחק, פריטי רישום חתומים בידי הגרפיקאים ויוצרי המשחק ועוד פריטים מיוחדים. יש כבר כ-20 איש שהתחייבו לחבילה הזו.

כאמור, עד שהמשחק יגיע בפועל לשוק יש עוד שלוש שנים בערך, אבל אם זה יקרה, הוא יהיה ללא ספק אחד המשחקים שיעוררו את הציפיות הרבות ביותר באותו זמן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.