לפני כחודש גוגל (Google) חשפה עיצוב מחדש למערכת ה-Wear OS למוצרים לבישים. כעת הודיעה החברה על עדכון 2.1 הכולל את הממשק החדש שיגיע לכל השעונים התומכים.

רוב שינויים הם בעיקר קוסמטיים, עם שיפור בהצגת ההתראות, במסייעת Google Assistant וגם בממשק יישום הכושר Google Fit. גם השימוש במחוות נוח יותר, כך אם עד כה, פעולה כלשהי של התראה (כמו תגובה) הייתה דורש החלקה שמאלה, כעת לחיצה על ההתראה תציג כפתורים מוכנים מראש לתגובה חכמה המבוססת על האלגוריתם של גוגל. החלקה מעלה "מקפצת" בין ההתראות השונות וכפי שהיה, החלקה ימינה מסירה את ההתראה.

Google reveals Wear OS interface updates. This is how the Pixel Watch software will look

לדברי גוגל, הממשק החדש מסייע ל-Google Assistant להפוך ליותר פרודוקטיבית. היא אף תציע עזרה והצעות משלה בזמן שהמשתמש זקוק לכך, כמו לדוגמה להזכיר לקחת מטרייה ביום גשום לפני שיוצאים מהבית, או לנסות אפשרויות במערכת שטרם נעשה בהם שימוש.

עבור חובבי הספורט והכושר, גוגל הטמיעה את יישום Fit כחלק מהממשק. כך החלקה שמאלה תציג את ההתקדמות האישית של המשתמש, כמות הקלוריות שנשרפו, מספר הצעדים והמרחק. משם ניתן להיכנס לפעילות הספורט ההיסטורית, למדוד דופק ועוד.

העדכון ל-Wear OS 2.1 יגיע בהדרגה לכלל השעונים שכבר עודכנו ל-2.0 שהושקה מוקדם יותר השנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.