ה-PlayStation 4, עד לא מזמן הייתה קצת לוקה ביכולות המדיה שלה, במיוחד בהשוואה ל-PlayStation 3, קונסולת הדור הקודם של החברה, אשר שווקה כקונסולה משחק המשמשת גם מרכז בידור ביתי הכולל יכולות ניגון מדיה מקיפות כמו ניגון תקליטורי בלו-ריי (Blu-Ray) והזרמה של מדיה על גבי הרשת הביתית. עם קונסולת הדור הקודם סוני שיווקה גם שלט מדיה ייעודי לשליטה בעל תצורה מוכרת. מכיוון שאת ה-PlayStation 4 סוני (Sony) משווקת כקונסולה ממוקדת גיימינג החברה לא 'טרחה' לייצר ולשווק עבורה שלט מדיה ייעודי, זאת למרות שהיא כן תומכת בניגון תקליטורי בלו-ריי והחברה אף שיחררה יישום לניגון קבצי מדיה מקומיים או בהזרמה מהרשת.

את ה'ואקום' שנוצר מקווה למלא חברת PDP עם השלט בעל הרישיון הרשמי הפותח במיוחד עבור PlayStation 4.  השלט כולל כפתורי מדיה ייעודים – כמו כפתור ניגון, חזרה אחורה, קפיצה קדימה, השעייה, עצירה וכו', כפתורים שליטה בעוצמת השמע, כיוון הערוצים ואף כפתורים פלייסטיישן ייעודים כמו כפתור הבית, כפתור השיתוף, האפשרויות וכפתורי המשחק בעלי הסימון: ריבוע, איקס, עיגול, משולש וכו'. השלט לא מוגבל לשליטה רק על ה-PlayStation 4 ומשתמש בתקן בלוטות' (Bluetooth) ויכול לתקשר בעד ארבעה התקנים במקביל כמו טלוויזיה, ממיר ומגבר.

על-פי רשומות שעלו לאתרי המכירות כמו אמזון מצביעות על כך שהשלט של PDP יחל להימכר באוקטובר ובמחיר של 30 דולר שהם כ-120 שקל בלבד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.