שבועיים בלבד מרגע שחרורו, הצליח הכותר The Outer Worlds לכבוש את טבלת המשחקים ולהצליח מעל למצופה הן מבחינת כמות המכירות, הביקורות וכן הקבלה על ידי הקהל. כעת מתברר כי משחק התפקידים בחלל שפותח על ידי אובסידיאן (Obsidian) שנחשף לראשונה ב-2018, צפוי להגיע גם לקונסולת ה-Switch

בשיחות משקיעים של Take-Two, דנו אודות אבני דרך משמעותיים של הכותרים הגדולים של החברה, כאשר על The Outer Worlds נאמר כי הוא "הצליח מעל למצופה". למרות שבשיחת המשקעים לא נחשפה נתון המכירות המדויק, צויין כי ההצלחה המסחרית לה הוא זכה צפוייה לתרום באופן משמעותי לרווחי שנת הכספים 2020.

במקביל, הכותר שפותח על ידי היוצרים המקוריים של סדרת Fallout זכה להכרה והאדה גם על ידי המבקרים, כשזה השיג ציון ממוצע של 85 באתר Metacritic כשממוצע ביקורות המשתמשים זוכה לציון דומה.

בעוד The Outer Worlds זמין מה-25 באוקטובר לקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One והמחשב האישי, בשיחת המשקעים נחשף גם חלון זמן מצומצם יותר לשחרור של גרסת ה-Nintendo Switch – זו צפוייה להגיע לקונסולה הניידת של נינטנדו לפני מרץ 2020.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.