קצת יותר משנה אחרי, OnePlus תחשוף את הדגם השני של הטלפון החכם מתוצרתה באירוע שתערוך ביום שני, ה-27 ליולי וסוף סוף נדע – האם הוא יעמוד בציפיות של קודמו?

אבל זה לא מסתיים רק בזה, כי את ההכרזה היא תעביר בשידור חי במציאות מדומה (VR) בשימוש של משקפי קרטון כמו אלו של גוגל (Cardboard), כך שכל אחד יוכל לצפות בשידור ולהרגיש כאילו הוא נמצא באולם. החברה אף תחלק משקפיים לכל דורש, כמובן שאלה יתאימו ל-OnePlus One, ולדבריה מדובר משקפיים באיכות גבוהה יותר בהשוואה לאחרים (קרטון, בכל זאת).

“כאשר חשבנו לעשות אירוע הכרזה במציאות מדומה, רצינו לספק חווית צפייה מהנה אך פשוטה למימוש. אנחנו אוהבים את משקפי ה-Cardboard הקיימים, אך ראינו מקום לשיפור והחלטנו ליצור עיצוב משל עצמנו.” אמרה החברה בפורום ולא שכחה לציין כי היא אף מפסידה כסף על הייצור. למעוניינים, יש להזמין באתר כאשר אלו יהיו זמינים.

לקראת ההכרזה על OnePlus 2, החברה שחררה מספר טיזרים והבהרות, בעיקר בכל הנוגע ל-Snapdragon 810, השבב שיריץ את מערכת ההפעלה ולדבריה מדובר בגרסה משודרגת שאינה מתחממת עם שיפור נדרש בביצועים. עוד היא חשפה כי הדגם השני יכלול את חיבור ה-USB Type C המדובר כך שניתן יהיה לחבר כבל USB דו כיווני.

בינתיים גם שוחררו גרסאות תוכנה לתיקון הבאג שהשפיע על רבים מרוכשי ה-OnePlus One, וכפי הנראה בדור הבא צוות Cyanogen כבר לא יהיה חלק מהמשפחה.

OnePlus 2

ה-OnePlus 2 הוכרז ביולי 2015, והוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, יפעל על שבב Snapdragon 810 משודרג, זיכרון עבודה של 4/3GB RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,300mAh. המחיר נותר נמוך ועומד על 329 דולר לגרסת 16GB ו-390 דולר לגרסת 64GB.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.