היו שמועות שונות ברשת שפרסמנו גם כאן באתר, כי גוגל הולכת להפסיק עם השקת מכשירי ה-Nexus השונים והמסובסדים (בארה”ב), וכי במקומם תגיע סדרה חדשה של מכשירים בשם Android Silver. דובר כי סדרה זו תהיה ייחודית ותזכה לתמיכה צמודה של גוגל לקבלת עדכונים תכופים יותר מאשר כיום, אולם מדובר יהיה בגרסת גוגל ונילה (הנקייה) וליצרניות יתאפשר להוסיף לתוכנית עד 5 מכשירים.

ובכן חלק מהדברים הללו היו נכונים, כך לפי מפתח בכיר בגוגל דייב ברוק (Dave Bruke) אשר שוחח עם ReadWrite וכי טען שמכשירי Nexus לא הולכים להיעלם בקרוב. “אנשים דיברו על מכשירי ה-Nexus כי יש משהו אחר והם חושבים שזה אומר כי זה הסוף של סדרת Nexus. זוהי מסקנה שגויה לחלוטין”, הוא אמר.

ברוק אמר כי לגוגל זה בלתי אפשרי היום לפתח את מערכת האנדרואיד ללא מכשירי ה-Nexus אשר נחשב למכשיר פיתוח חשוב לשימוש החברה וגם עבור הקהילה אשר מבצעת את ההתאמות לאפליקציות במערכת ההפעלה. ואולם ברוק לא התייחס לגמרי לגבי ה-Android Silver כך שהדברים עדיין לא סגורים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.