הגירסה הבאה של מערכת ההפעלה אנדרואיד עבור מכשירי מחשוב לביש, ה-Android Wear, צפויה לפי הדיווחים להכיל שני פיצ'רים חדשים שמשתמשים רבים חיכו להם לא מעט. הראשון אמנם קיים במידה מסוימת כבר עכשיו, והוא פרצופי שעון איטנראקטיביים (רקעים חיים) שניתן ללחוץ עליהם כדי לקבל מידע ולבצע פעולות, אך מדובר בתכונה מוגבלת בלבד.

הגרסה החדשה תכלול אפשרות להגדיר את הפעולה שתבוצע כאשר מקישים על השעון, והיא יכולה להיות הפעלת אפליקציה ספציפית, הצגת מידע נוסף וביצוע פעולות כמו גלילה או הכנסת אירוע ללוח השנה. בנוסף יהיה אפשר לשנות בין סגנונות ויזואלים שונים של פרצופים. הפרצופים החדשים יוצעו למשתמשים בקרוב, יחד עם עמוד מעודכן בחנות ה-Play עבור השעון החכם.

הפיצ'ר החדש השני הוא מערכת בשם Together בה שעונים יוכלו לתקשר אחד עם השני ולשלוח זה לזה הודעות, סטיקרים, אמוג'י וציורים. זאת בדומה למה שמאפשרים השעונים החכמים של חברת אפל, אך ייתכן והפיצ'ר זה יהיה קשור בצורה כלשהיא לתוכנת Hangouts של גוגל.

משתמשי LG G Watch R ישמחו לדעת כי LG תעמוד בקרוב בהבטחתה, ותביא את יכולת ה-WiFi המצופה לשעון, זאת אם אכן השמועות נכונות. עדכון זה צפוי להגיע בקרוב, אולם לא נאמר מתי בדיוק.