האם התחרות 'לאיזו חברה יש טלפון עם מסך גדול יותר' מתעוררת? כמובן שאין תחרות כזו, אבל יש את חברת אוהאנס (Uhans) הקטנה, ששמה בדרך כלל מתחבר עם טלפונים זולים יחסית, שהכריזה באתר הרשמי שלה על טלפון בשם Max 2 שהדבר העיקרי שאפשר לספר עליו הוא שהמסך שלו הוא בגודל 6.5 אינץ', מה שיהפוך אותו עם השקתו בפועל לטלפון עם המסך הכי גדול בשוק.

האם השם מזכיר לכם את טלפון הענק של שאומי (Xiaomi), הלו הוא Mi Max? לא בכדי, כנראה. באוהאנוס די מסתכלים על שאומי כחברה שצריך להתמודד עמה, בעיקר בתחום הביניים ולמטה מכך, ואפשר למצוא לכך ביטוי באתר החברה.

כך או כך מעבר לכך שלמכשיר יהיה מסך בגודל 6.5 אינץ' מסרה החברה שהוא יהיה מבוסס על המערכת-על-שבב MT6750 של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות במהירות מרבית של 1.5 ג'יגה-הרץ, ושהוא יגיע עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה שניתן להרחבה. יש גם אנדרואיד 7.0 ישר מהקופסה וסוללת 4,300 מילי-אמפר/שעה.

אבל הדבר הבולט הנוסף במכשיר הוא הצטרפות למגמה החדשה של שתי מצלמות מקדימה, שתי מצלמות מאחור, ובשני הצדדים השילוב הוא זהה: חיישן 13 מגה-פיקסל לצד חיישן 2 מגה-פיקסל.

החברה עדיין לא פרסמה מועדים ומחירים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.