הישן שוב חדש: תמונות חדשות של בקר השליטה Steam Controller מצביעות על כך ש-Valve בוחנת אפשרות להוסיף לבקר מוט-אנאלוגי לשליטה על הכיוון זאת בנוסף למשטחי המגע שבחזית הבקר.

כש-Valve, הציגה את ה-Steam Controller החברה ציינה כי היא חשבה מחדש של האופן שבו צריך להראות ולתפקד, ה-Steam Controller בקר שליטה אשר מיועד למחשב-האישי ולקונסולות Steam Machine הוצג לראשונה עם זוג משטחי מגע עגולים, שבניהם נמצא מסך מגע קטן בעל פקודות מתחלפות ומהבקר נעדרים מקשי כיוון או ג'וייסטיקים אנלוגים. במרץ השנה הוצג אב-טיפוס נוסף של בקר השליטה ללא מסך המגע ובעל כפתורי כיוון.

תמונה עדכנית של הבקר שהוצגה בחשבון הטוויטר [email protected] ולקוחה מגרסת הבטא העדכנית של ה-Steam Client למחשב-האישי מציגה את הבקר עם ג'וייסטיק אנאלוגי במקום שבו היו בעבר כפתורי הכיוון, מעבר לכך נראה כי שאר המאפיינים של בקר השליטה נשארו כשהיו – הוא מצוייד בזוג משטחי מגע עגולים, כשבניהם נמצא כפתור 'בית' עם הסמליל של Steam, כפתורי נגן ועצור לשליטה בשירים או סרטונים, סט של שלושה הדקים וארבעה כפתורי פעולה בסידור יהלום.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.