ה-Moto 360 מ-2015 היה אחד השעונים החכמים הראשונים שהגיעו לשוק עם מערכת ההפעלה Android Wear (שמה שונה לאחר מכן ל-WearOS), ובעיצוב עגול הדומה לזה של שעוני יד קלאסיים. כעת הוא חוזר לחיים בדגם חדש ומשופר המיוצר דווקא על ידי החברה הסינית eBuyNow, שעבדה במשותף עם מוטורולה (Motorola) לצורך פרויקט זה.

בעוד שעיצובו הכללי של ה-Moto 360 בהחלט מזכיר את זה של הדגם המקורי, מדובר במוצר משופר מכל הבחינות: למסך העגול כבר אין מגרעת בחלק התחתון (שזכתה ב-2015 לכינוי "צמיג מפונצ'ר"), המפרט כולל את שבב ה-Snapdragon Wear 3100 המודרני יחסית של קוואלקום (Qualcomm), עם 1 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 גיגה-בייט לאחסון מוזיקה.

Moto 360 back from the dead as a classy Wear OS smartwatch

המסך של Moto 360 המחודש תומך בתצוגה תמידית (Always On), ובטעינה מהירה ניתן להטעין את סוללת המכשיר מ-0 ל-100 אחוז בתוך שעה אחת. הסוללה אמורה להחזיק מעמד במשך יום שימוש שלם, ומצב חיסכון מיוחד המכבה חלק מהפונקציות המתקדמות יותר של השעון מותחת עד זמן הסוללה לעד שלושה ימים.

ה-Moto 360 המחודש גם עמיד במים ושחייה. מערכת ההפעלה היא WearOS כמובן, וניתן לבחור בין מספר גימורי מתכת שונים בגווני שחור, כסף וזהב, כמו גם בין מספר רצועות עור. השעון מסופק גם עם רצועת סיליקון ללא תוספת תשלום, המתאימה יותר לפעילות ספורטיבית. מחירו של השעון יעמוד על 350 דולרים, והוא צפוי להגיע לחנויות בארה"ב, קנדה ואנגליה במהלך חודש דצמבר. למעוניינים, ניתן יהיה להזמין אותו מראש כבר במהלך החודש הבא מהאתר הרשמי.