כשמדובר במגן או במעטפת לטלפון החכם היקר שלנו – רובנו לא מתפשרים. יש כאלו שאוהבים אותו דק וחלק, ויש כאלה שאוהבים אותו עם גדול עם איורים ובתוספת מספר יהלומים. אספנו בשבילכם את הכיסויים המשונים ביותר בעולם שמצאנו למכשירי ה-iPhone 6 וה-Plus אחיו.

זוכרים את השנים היפות בהן הסתובבנו עם מכשיר שטעינה אחת הספיקה קרוב לחודש? אז גם חלקנו היה צריך לפתוח את הפומית בכדי לענות/להוציא שיחה. אומנם סביר להניח שתקופת הזוהר לא תחזור, אך עבור אלו שרוצים לחזור קצת בזמן, או לחוות דה-ז'וו, הומצא הכיסוי הבא שמזכיר את הסטארטק של מוטורולה (Motorola). אז אומנם עדיין תצטרכו להטעין את המכשיר כל יומיים, אבל לפחות תוכלו לפתוח את הפומית בכדי לענות לשיחה – אחרת אי אפשר.

מחיר: 24 דולר

257

עם כל השכלולים והטכנולוגיה המהפכנית שה-iPhone הביא לשוק, יש להודות שהוא לא ממש יודע ויכול לעשות פעולות מוטוריות. אומנם ניתן לבדוק את פעימות קצב לב או להצטרף לקבוצת שומרי משקל, אך בלתי ניתן לפתוח בקבוקי שתייה בעזרתו. בעזרת הכיסוי הבא, שמצויד בחלקו האחורי בפותחן לפתיחת בקבוקי בירה ומשקאות קלים, תהיו בטוחים תמיד כשמישהו יציע לגם תשייה בבקבוק.

מחיר: 10 דולר

420

 אנחנו חייבים להודות שגם אנחנו הרמנו גבה כשראינו את הכיסוי הבא. איך לומר, לא ממש מתאים לאנשים שומרי חוק (תרתי משמע). מלבד צורתו המוזרה של הכיסוי, כמובן שבלתי ניתן להכניס אותו לתוך הכיס מפאת גודלו, כך שקשה לנו להבין מי ירכוש אותו. בכל מקרה, האקדח מגיע בצבעים שחור ולבן, ויש גם מהדורה מיוחדת בצבע ורוד למגזר הנשי – ראיתם פעם אקדח ורוד? רק תיזהרו שלא יעצרו אתכם.

קרא עוד:  לוג'יטק השיקה מצלמת רשת ליוצרי תוכן

מחיר: 50 דולר

161

מי מאיתנו לא מכיר את סדרת הפנטזיה "משחקי הכס"? לטובת אלו שפספסו, נציין כי מדובר סדרה בה משולבים אלמנטים רבים של חרבות, כידונים ושאר אמצעי לחימה מימי הביניים. טוב היה עושים בחברה בה יוצרה מעטפת זו אילו היה מסתפקים בציור ולא באלמנטים חומריים, כי קשה לנו להאמין שנוח להסתובב איתה בכיס.

מחיר: 12 דולר

52

מי אמר שבננות גדלות על עצים רק במחוזות סאב-טרופיים? אז אומנם המעטפת הבאה לא בדיוק גדלה על עץ, והיא כמובן גם בלתי ניתנת לאכילה, לא מומלץ לנסות באמת, אך לפחות לרוכשיו תהיה סיבה לזמזם כל היום את שיר 'מכופף הבננות' מבלי להרגיש רגשות אשם. (רק תיזהרו להסתובב איתו ליד קופים)

מחיר:6 דולרים