דוג'י (Doogee) מנסה שוב את מזלה עם פרויקט מימון המונים עבור טלפון חדש, וקשיח. הפעם מדובר בפרויקט שיעלה מחר לקיקסטרטר במטרה לממן את Doogee S90 שלא רק שיהיה קשיח אלגנטי למראה, אלא גם יוצע עם משהו שלא ממש תפס עד היום – אפשרות להצמיד מאחור מודולים שונים.

להוציא מוטורולה (Motorola) שממשיכה להשיק מודולים עבור חלק ממכשיריה – כולל מודול 5G עבור Moto Z3 שהוצג ב-CES – אין יצרניות שמציעות כיום מכשירים עם אפשרות אמיתית לשימוש במודולים, כולל LG שהתייאשה מהר מאוד אחרי הניסיון הזכור עם G5. אבל בדוג'י חושבים שזה יצליח להם, ופרויקט מימון ההמונים כנראה יאפשר להם לקבל הוכחה שכן, או אולי לא.

כך או כך, החל ממחר תציע החברה את S90, הקשיח כאמור, עם מודולים שמתחברים בקלות מאחור באמצעות מגנטים, והם יכללו בהצעה הראשונית את האפשרויות הבאות: סוללה נוספת בנפח עבודה של 5,000 מילי-אמפר/שעה, מצלמת אינפרה-אדום לשימוש בלילה, מודול לשימוש במכשיר כווקי טוקי בשטח, ופד משחק מקצועי.

למעשה את פד המשחק הציגה החברה במימון ההמונים הקודם שלה עבור ה-S70, כך שכנראה המכשיר המסוים הזה היווה את ניסוי הדרכים שלה לקראת ה-S90.

הטלפון עצמו יציע מסך בגודל 6.18 אינץ' ברזולוציית +FHD והוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek). המחיר הרשמי שלו אמור להיות 499 דולרים אבל הוא יימכר במהלך תקופת המימון ב-299 דולרים או ב-399 דולרים עם ערכת המודולים – לא כולל מודול המשחקים. לכבוד היציאה לפרויקט המימון השיקה החברה גם כמה משחקי קידום שאפשר למצוא כאן.