מה אתם מתכננים לעשות השבת, לצאת מהבית אל השמש? לנסוע את הדודה והדוד או אל החברים במושב? אתם כבר בדרך אל הים או כבר הגעתם? ואולי בכלל, לאור התמונה של השמש האדומה בתחזית השבועית החלטתם לא לעזוב את המזגן. בכל מקרה, כדי שלא תשתעממו כאן או שם או בכל מקום אחר בעולם, הנה עוד רשימה של משחקים חדשים שאולי תעשה לכם את זה ותעזור, למי שזקוק בכך, להפיג במקצת את השעמום.

1. The Elder Scrolls: Legends –
משחק קלפים באווירת RPG מלאה

אחד מנבחרי השנה של גוגל (Google), כפי שזה לידי ביטוי ברשימה אותה הציגה החברה בכנס I/O 2017 היה Hearthstone, ממשחקי מלחמות הקלפים הטובים ביותר שאי פעם פותחו לסביבת המובייל. אבל הנה, ממש מעבר לפינה, וכנראה כדי ללוות את יציאת המשחק מרובה-המשתתפים של המותג, מגיע מעבר לפינה The Elder Scrolls: Legends של Betesda ומאיים לקחת ממנו את הכתר הטרי עם העולם המוכר כל כך היטב לרוב שחקני התפקידים היכן. יש כמה מצבי משחק, יש אפשרות לשדרג את הקלפים שהם בעצם הלוחמים, הכוחות והקסמים של מותג ה-RPG שמתחרה על תואר החשוב ביותר בתחומו, ויש משחקי סולו ומשחקים מקוונים, ואפשר לשחק כמה דקות או שעות.

להורדה: אנדרואיד | iOS

2. Iron Blade: Medieval RPG –
משחק תפקידים/פעולה בסגנון הקלאסי

כמות המשחקים ש-Gameloft משיקה לפלטפורמות המובייל היא בלשון המעטה פשוט אדירה, והיא ללא ספק אחת החברות המובילות בתחום משחקי המובייל, במיוחד לאנדרואיד. המשחק החדש שלה הוא משחק תפקידים/פעולה בסגנון שאפשר לקרוא לו 'דיבאלו' משודרג וזאת בזכות הגרפיקה הנהדרת שלו שכנראה תסחט את המיץ במקרה של מכשירים קצת מיושנים. לוקח קצת זמן להתרגל לבקרות השליטה, אבל אחרי זה מגלים מערכת קידום דמות איכותית והרבה מאוד נשקים, הגנות וחפצים שאפשר למצוא ברחבי המשחק. השם של גרסת ה-iOS מעט שונה, אבל זה אותו המשחק.

קרא עוד:  גוגל: רוב המשתמשים לא מחליפים סיסמה גם כשהם יודעים כי נפרצה

להורדה: אנדרואיד | iOS

3. HAWK: Freedom Squadron –
משחק יריות בטיסה בסגנון מכונות ארקייד מודרני

אחד המשחקים השולטים בתקופה בה אולמות מכונות המשחקים, מכונות הארקייד כפי שכונו, שלטו בבילוי של הצעירים, היה 1942 בו היו שולטים במטוס שעף מול מליוני מטוסי אויב וביצורים כאלה או אחרים וצריך לפוצץ, לשפר את המטוס, להתמודד עם בוסים, ולחזור על הכל מחדש שוב ושוב, כשבכל שלב זה נעשה קצת יותר קשה. כבר אז היו לו כמה וכמה משחקים דומים באווירה קצת אחרת, ומכיוון שלאחרונה הוא עבר חידוש , והגיע לתוך המובייל, לא ממש מפתיע שצצים לו מתחרים צבעוניים. HAWK: Freedom Squadron עושה את העבודה היטב. הוא צבעוני, הוא מציע עיצוב בין מודרני לישן, יש מלא שדרוגים ומשני תכונות למטוסים שאפשר לבחור, והוא הכי כיף שמשחקים אותו יחד עם חברים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

4. Motorcycle Racing –
אופנועים, אופנוענים, כבישים ודרכים

גם מרוצי כביש הם אחד הז'אנרים הכי עתיקים עם שורשים חזקים מאוד בעולם מכונות הארקייד, והמעבר לקונסולות השונות נעשה בקלילות. מרוץ הכביש הזה אמנם מתמקד באופנועים, אבל זה בדיוק כמו במשחקים דומים שמבוססים על מכוניות: יש מסלול, צריך להגיע לקצה שלו, צריך להתפתל בין מכוניות, רמת הקושי של המסלולים הולכת וגדלה בהתמדה, ובאמצעות הכסף שמרוויחים בכל סיבוב אפשר לשדרג את האופנועים, לרכוש חדשים וטובים יותר, וכדאי כי מתחילים עם וספה, ולהתקדם הלאה. השליטה קלה להבנה, אבל קשה להתמחות בה, בדיוק כמו שצריך.

קרא עוד:  מבחן DxOMark: מצלמת Note 10 5G במקום הראשון

להורדה: אנדרואיד

5. Lode Runner 1 –
ממלכי הארקייד מאז ומעולם

אם אנחנו היום מבקרים די הרבה בעולמות ובאולמות הארקייד, לפחות מבחינה מחשבתית, אז Lode Runner היה אחד ממלכי משחקי הארקייד בתקופה שקונסולות האטארי הראשונות, עם ה-8 ביט והכמה צבעים, התנחלו בכל בית שני. המשחק המחודש הזה, שהוא לא הראשון שחוזר לעולם של Lode Runner אבל הראשון שעושה זאת ממש היטב, מכיל למעלה מ-300 שלבים בהם רצים, מטפסים קופצים והכל במטרה לאסוף את מה שצריך לאסוף בדרך ולהגיע ליציאה שמובילה לשלב הבא. יש אפילו עורך שלבים, ויש גם אפשרות לשחק בשלבים המקוריים של המשחק המקורי במצב הקלאסי של המשחק. בקיצור. הכינו את האצבעות.

להורדה: אנדרואיד | iOS