ליאגו (Leagoo) ממשיכה להציג מכשירים בעלי תכונות שנחשבו לפרימיום ממש עד לאחרונה, אבל בעלות זולה במיוחד: לאחר שהציגה מכשיר מסך ללא שולים ב-99 דולר, ומכשיר עם מסך בעל תצוגת 18:9 בפחות מ-300 דולר, משיקה כעת החברה מכשיר חדש בעל מצלמה כפולה במחיר שובר שוק שמתחיל ב-150 דולר בלבד.

המכשיר החדש, Leagoo T5, מציע מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080 פיקסלים תוצרת חברת שארפ (Sharp) כאשר גם השוליים הצדדים שלו דקיקים במיוחד. המכשיר ירוץ על המערכת MediaTek 6750T מתומנת הליבות שפועלות במהירות מרבית של 1.5 ג'יגה-הרץ, ועם זיכרון עבודה של סוסנג (Samsung) בנפח של 4 ג'יגה-בייט ונפח אחסון של 64 ג'יגה-בייט.

גולת הכותרת של המכשיר היא כאמור מצלמה אחורית כפולה. העדשה הראשית היא בגודל של 13 מגה-פיקסל, עם חיישן של סוני (Sony), והמסייעת היא בגודל של 5 מגה פיקסל. לפי ליאגו, העדשה המשנית מודדת מרחק בלבד, ועל כן מסייעת לצלם תמונות פורטרט עם אפקט ה-'בוקה' שממקד את מושא הצילום על חשבון עמעום הרקע. בנוסף יצויד המכשיר במצלמה קדמית של 13 מגה-פיקסל עם יחידת מבזק עצמאית.

Leagoo T5 אף יכיל חיישן טביעות אצבע, שקע אוזניות 3.5 מילימטר וסוללת 3,000 מילי-אמפר/שעה שמספיקה עבור 36 שעות של שימוש 'נורמלי', לפי החברה, או 8 שעות של צפייה בסרטוני וידאו.

המכשיר יגיע בצבעי שחור או זהב שמפניה, והוא זמין להזמנה מוקדמת מכל רחבי העולם תמורת 149.99 דולר שהם כ-530 שקל לפני מיסים מקומיים.

קרא עוד:  בדרך להיות לבדה? רילמי תופרד מאופו לכדי חברה עצמאית - תיכנס גם לתחום האביזרים