אמש כחלק משידורי State Of Play של סוני (Sony), במסגרתם היא מספקת פרטים אודות משחקים חדשים וקיימים, מסרה החברה גם את תאריך היציאה של הכותר The Last Of Us Part II – הוא יגיע ל-PlayStation 4, ורק אליה, ב-21 בפברואר 2020 במחיר של 59 דולרים לכל הפחות.

המשחק נחשף לראשונה לפני כשלוש שנים, שלוש שנים לאחר תחילת מכירתו של המשחק הראשון שראה אור על קונסולת ה-PlayStation 3. מעבר לחשיפת תאריך היציאה הסופי, נכון לעכשיו, חשפה נוטי דוג (Naughty Dog) גם סרטון אשר מציג בהרחבה את עלילת המשחק: הוא מתרחש כחמש שנים לאחר סיום הכותר הראשון במסגרתו ניתן לראות כי גיבורת המשחק, אלי, יוצאת למסע נקמה ברחבי אמריקה הצפונית.

המשחק הפוסט-אפוקליפטי כולל מאפיינים של התגנבות והישרדות ועל פי סרטון המשחקיות נראה ש-The Last Of Us Part II אפילו אלים יותר מקודמו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.