נראה כי The Last Of Us 'שירת הברבור' של קונסולת הפלייסטיישן 3 (PlayStation 3) הולך להגיע גם אל קונסולת הדור הבא של סוני, זאת על-פי מנהל השיווק בסניף הטורקי של סוני.

מדובר בחדשות משמחות עבור שחקני ה'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) שטרם חוו את The Last Of Us, מדובר במשחק אימה-הישרדות המגולל את סיפורו של ג'ואל ואלי בעתיד פוסט-אפוקליפטי בו השרידים האחרונים של האנושות חיים לצד 'הנגועים', בני אדם עליהם השתלטה פטרייה הגורמת להם להתנהג כמעיין זומבים אכזריים. הכותר זכה בהשקה להצלחה מרשימה ו-3.4 מליון עותקים של הכותר נמכרו בתקופה של שלושה שבועות.

The Last Of Us עבור הפלייסטיישן 4

הכותר גם זכה לביקורות חיוביות במיוחד, זאת בזכות העלילה והעושר הגרפי של המשחק. נראה כי הכותר הולך להיראות אפילו טוב יותר שכן על-פי הראיון שעלה לאתר Multiplayer, מנהל השיווק בסניף המקומי של סוני אמר "אין כרגע מידע על כותר המשך ל-The Last Of Us, אך אני יכול לחלוק עמכם כי בקיץ הכותר יגיע אל הפלייסטיישן 4, הן כעותק פיזי והן כעותק הניתן להורדה מה-PSN". בנוסף נראה כי הכותר שיגיע אל קונסולת הדור הבא של סוני לא יזכה לשיפורים גרפיים בלבד והוא יכלול גם את ההרחבה לשחקן ביחד בשם 'Left Behind'.

בנוסף, אם אתם חשים כי ייתכן ומנהל השיווק נפל בלשנו, עלה בסוף השבוע האחרון לאתר של XtraLife , חנות משחקים ספרדית, הכותר The Last Of Us במהדורת 'Complete Edition' עבור קונסולת הפלייסטיישן 4, במחיר של 65 יורו. אם אינכם יכולים לחכות למהודרת הדור הבא, הכותר המעולה כאמור זמין לרכישה.

קרא עוד:  דל חשפה קונסולה ניידת כמו Switch המריצה משחקי מחשב

סרטון ההכרזה המקורי

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.