מה ההקשר המיידי שעולה בראש שלכם כשאתם שומעים את צמד המילים קינג קונג בהיבט של טלפונים חכמים? גודל? בקאבוט (Cubot) דווקא בחרו את נקודת המבט של החוזק הפיזי כשהם החליטו שהשם של הטלפון הקשיח החדש שלהם יהיה King Kong 3. ויותר מכך, בדף המוצר של הטלפון הכותרת אומרת שלדעת החברה מדובר ברף חדש עבור תעשיית הטלפונים הקשיחים, הטלפונים שמותאמים לעבודה בתנאים קשים.

מעבר לציפוי הפוליאסטר שמקיף את המכשיר מכל כיווניו, באופן טבעי, ומגן על המכשיר מפני נפילות מגובה של עד 1.5 מטרים, ומעבר לצורה המוכרת כל כך של הטלפונים הקשיחים עם החיתוכים הישרים בפינות, King Kong 3 גם תומך בתקן IP68 כך שאין לחשוש שגשם יגרום לו לתקלה כזו או אחרת.

המסך בגודל 5.5 אינץ' מוגן גם הוא עם Gorilla Glass למרות שהחברה לא מציינת מאיזה דור. הוא מציע רזולוציית HD בלבד ביחס היבט של 18:9, אבל מלווה בניגודיות גבוהה של 1,300:1 ובבהירות של 450 ניט שהיא יחסית גבוהה ומיועדת לעבודה בשמש בחוץ. המערכת על שבב היא ה-MT6737T של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות במהירות מרבית של 2.5 גיגה-הרץ, והמכשיר מצויד ב-4/64 גיגה-בייט זיכרון ועם אפשרות לשלב כרטיס microSD בנפח מרבי של 128 גיגה-בייט במגירת הסים.

יש גם שתי מצלמות מאחור בתצורה של 16 + 2 מגה-פיקסל, והמצלמה הקדמית היא בגודל של 13 מגה-פיקסל. חיישן טביעות האצבע ממוקם מאחור. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 8.1 נקי, ואחת הנקודות החזקות שלו היא הסוללה בנפח עבודה של 6,000 מילי-אמפר/שעה. הוא מגיע עם מטען 9V/2A ולפי החברה באמצעות מחבר ה-USB-C של המכשיר טעינה מלאה לוקחת כשעתיים וחצי. אחרי שעה מגיעים ל-65%. עוד אלמנט נחמד של המכשיר הוא כפתור ייעודי בצד שמאל שניתן להגדרת שימוש בידי המשתמש. המחיר טרם פורסם. הדגם הקודם נמכר כיום סביב 110 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.