האוסף הצנוע (The Humble Bundle) מכה שוב בסדרת משחקים למכשיר האנדרואיד (Android), כשהמורידים קובעים כמו תמיד כמה הם מוכנים לשלם.

האוסף הצנוע מאפשר להוריד משחקים במחיר משתנה. המשתמש בוחר כמה לשלם על האוסף החל מסנט אחד, פחות מ-5 אגורות, ואף לקבוע כיצד יתחלק הסכום בין המפתחים, ארגון הצדקה Chield's Play ו-Electronic Frontier Foundation ותשר לאנשים שעומדים מאוחרי האוסף. האוסף הבסיסי כולל שלושה משחקי אנדרואיד נטולי הגנת נז"ק ופסקול המשחקים.

המשחקים הכלולים באוסף הבסיסי: Eliss Infinity, Combow Crew Special Edition ו-Duet Premium. המחיר הממוצע של הרכישות שבוצעו עד עתה עומד על 4.43 דולרים בעת כתחיבת שורות אלו, או בערך 15 וחצי שקלים. אלו שיבחרו לפתוח את הכיס ולשלם מעט יותר יקבלו גם את Threes!, Mine Of Mars, Joe Dever's Lone Wolf: Full Game ומשחקים נוספים שיוכרזו בקרוב. יש לציין שהמשחק הזול ביותר באוסף נמכר בחנות ה-Google Play במחיר של 3.90 דולר כך שמדובר, כרגיל, בעסקה משתלמת במיוחד. בנוסף מומלץ לרכוש את האוסף בשלב מוקדם שכן ככל שעובר הזמן הסכום הממוצע עולה.

לאחר התשלום באתר האוסף ניתן להוריד את המשחקים למכשיר האנדרואיד באמצעות יישום ייעודי.

Humble Mobile Bundle 6:

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.