חנות המשחקים המקוונת Humble Store ממשיכה במבצע המבורך שלה, וממשיכה להציע משחקי חינם בכל הזדמנות שנייה כמעט. בסוף השבוע הנוכחי הוא משחק היריות בגוף ראשון Homefront שפותח בידי Digital Extremes ומופץ בידי דיפ סילבר (Deep Silver).

Homefront לוקח את השחקנים לארצות הברית ב-2027, ארץ הרוסה וכבושה ביד הקוריאנים – לאחר שצפון קוריאה השתלטה על הדרום ומשם על כל רחבי אסיה, הובילה להתמוטטות הכלכלה ובסופו של דבר גם להתמוטטות ולכיבוש של ארצות הברית. במשחק לשחקן יחיד מצטרפים לשורות המחתרת ומנסים להביא קץ לכיבוש, וזה קשה, כי כבר מהרגע הראשון הכוחות הכובשים, שנקראים KPA, רודפים בהמוניהם אחר הגיבור וחבריו למחתרת. וכן זה באמת קשה, אבל נראה לא רע בכלל, ועמוס בפעילות שכמעט ולא מפסיקה לשנייה. ושוב, זה לא משחק קל.

Homefront מוענק בחינם כחלק מסוף שבוע בו מוצעים המשחקים של דיפ סילבר בהנחה גדולה של עד 85%. בין המשחקים שמשווקים בידי החברה ניתן למצוא את סדרת Saints Raw, את משחקי הלחימה בזומבים המוצלחים Dead Island, את משחקי התפקידים בסדרת Risen ועוד רבים אחרים.

אז אם אתם רוצים להוריד אותו, עשו זאת מהר, ובאמת שאין סיבה שלא. לחצו כאן וכמו תמיד כמעט כדי לשחק במשחק בפועל צריך להפעיל ולהוריד אותו דרך Steam, כך שאם אין לכם חשבון זה הזמן לפתוח.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.