צפו ב-The G3 Show, תוכנית וידאו שבועית חדשה בשיתוף-פעולה עם TGspot המסקרת את תחום המשחקים, הגאדג'טים, הקולנוע ועוד.

את התוכנית מגישים שי לוי, כתב באתר ואהוד בר-אל, סטודנט לעיצוב תעשייתי ויוצר קומיקס ואפקטים מיוחדים לקולנוע ותאטרון. התוכנית מסכמת את הנושאים המעניינים מהשבוע שחלף בעולם הגאדג'טים, הגיימינג וכל מה שגיקי.

השבוע בתוכנית, סיכום ההכרזות הבולטות בתערוכת CES 2015:

  • מהו עתיד הקולנוע הביתי, האם המסכים הקעורים באבחנה של 4K הם אלו שישנו את חווית הצפייה או שמא משקפי התלת-מימד האישיים וגם חברת Avegant מציגה את Glyph משקפי מציאות-מדומה שלא נראים כמו משקפי מציאות-מודמה ומצד שני המליונר אלקי דיוויד, במה שנראה כמו רצון לחמוד לצון באירוע הציג את 3D Head משקפי המציאות-מדומה ענקיים.
  • חברת מאד-קאטז (Mad Catz) הציגה את L.Y.N.X 9, ג׳ויסטיק מודולרי שמתאים לכל, החל מהקונסולה והמחשב האישי ועד הטלפון החכם ומחשב הלוח. את ג׳ויסטיק ניתן לפרק ולהרכיב מחדש והוא בעל ״מראה רובוטריקי״, אך המחיר של 299 דולר ירחיק כנראה רוכשים פוטנציאלים.
  • חברת סוני ניצלה את האירוע על-מנת לעדכן בכמות קונסולות הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4) שנמכרו. עד כה מכרה החברה ללקוחות מעל ל-18 מליון קונסולות, מה שהופך את הפלייסטיישן 4 לקונסולה הנמכרת ביותר בעולם, מאז השקתה.
  • אינטל (Intel) הרשימה מאוד בתערוכה עם טכנולוגיית ה-RealSense, המאפשרת לצלם בתלת-מימד, במסיבת העיתונאים של יצרנית השבבים הוצגו שלל יישומים כמו: יכול מיקוד מאוחר ועריכת תמונה על-גבי ה-Dell Venue 8 7000 או בשימוש על-ידי מזל״טים זעירים שיכולים לזהות מכשולים בסביבה ולהימנע מהם באופן אוטומטי.
קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

אהבתם? אל תשכחו להירשם לערוץ, צפייה מהנה!