והנה שוב מגיע היום בשבוע בו מגיע פרק חדש של תוכנית הוידאו השבועית The G3 Show, בשיתוף פעולה עם TGspot, למסכים הכי קרובים לידיים שלכם או בידיים שלכם בפועל.

גם הפעם, כמו תמיד, שי לוי ואוהד בר-אל מסכמים עבורכם את הנושאים המעניינים מהשבוע שחלף בעולם הגאדג'טים, הגיימינג וכל מה שגיקי.

השבוע בתוכנית:

  • השרתים של אולפני סוני (Sony) סובלו ממתקפת סייבר שהפעילו קבוצת האקרים אשר מזוהה עם צפון קוריאה. זה גם הגיע לאיומים פיזיים של ממש כנגד בתי קולנוע שיקרינו את הסרט הקומדיה 'ראיון סוף' (The Interview) במסגרתו יוצאים כתבים אמריקאים להתנקש בקים ג'ונג און. בעקבות הלחצים סוני החליטה לא להקרין את הסרט, אך מאז חזרה בה ונראה כי הסרט יזכה להפצה מצומצמת בבתי קולנוע מסוימים.
  • חברת האבטחה נורטון (Norton) מציגה ביגוד חכם וחוברת עם Betabrand בהצגה של פרטי לבוש הכוללים כיס ייעודי לחסימת אותות RFID, הכיס יאבטח כרטיסים כמו תעודת זהות חכמה, דרכון חכם, כרטיס אשראי התומך בתשלום ללא מגע וכל כרטיס התומך בטכנולוגיה וזאת על-מנת למנוע גניבה.
  • המשחק המצליח מיינקראפט (Minecraft) מקבל, באופן מפתיע, מצב עלילה. את מצב העלילה תפתח חברת Telltale אשר לה נסיון רב בפיתוח משחקים מבוססי סיפור ובין משחקיה ניתן למצוא זיכיונות כמו 'המתים המהלכים' ו-'משחקי הכס'.
  • מסמכים אודות אזור 51, בסיס סודי בארה"ב ששמו נקשר גם לתאוריות קונספרציה העוסקות בחייזרים ובעצמים בלתי מזוהיים, נחשפים לציבור כחלק מחוק חופש המידע.
  • הקומיקאית שרון לוקסנבורג עושה Sia ומשחררת קליפ פארודי לשיר Chandelier בסגנון חנוכה, הקליפ הפך במהרה לויראלי ולא היה ניתן להתעלם ממנו ברשתות החברתיות השונות.
קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

אהבתם? אל תשכחו להירשם לערוץ, צפייה מהנה!