יצרנית הרמקולים ורכיבי האודיו הרמן קורדון (Harman Kardon) תשיק היום באופן רשמי את הרמקול החכם הראשו שלה Invoke. כפי שכבר דיווחנו לפני מספר חודשים, מדובר ברמקול החכם הראשון אשר יכיל בתוכו גישה ל-Cortana (קורטנה), הסייעת הווירטואלית של מיקרוסופט (Microsoft), Cortana).

Invoke מזכיר מאוד בצורתו הגלילית המוארכת את Echo (אקו) של אמזון (Amazon), אך אמור לספק איכות קול טובה יותר באמצעות מגבר 40 וואט, שלושה דרייברים בגודל 4.5 ס"מ לטווח הבינוני ושלושה טוויטרים בגודל 1.25 ס"מ. ביקורות מוקדמות באתרי טכנולוגיה שונים ברשת אכן מציינות כי איכות הסאונד של הרמקול טובה יותר מרוב המתחרים הקיימים בשוק.

ההתקן מכיל בתוכו מערך של 7 מיקרופונים בפיזור של 360 מעלות, כדי שיהיה ניתן לקלוט את המשתמש מכל רחבי החדר. הרמקול עצמו מתנשא לגובה של 25 ס"מ בלבד, כאשר הקוטר שלו הוא 4 ס"מ, והוא מגיע בצבעי שחור או לבן כסוף.

עיגול אור יופיע בחלק העליון של הרמקול כשהוא 'יקשיב' למשתמש אחרי מתן הפקודה Hi Cortana, וכמו במחשב ניתן יהיה לשאול שאלות ולקבוע תזכורות, וכן לשלוט על מכשירי הבית החכם שמקושרים לחשבון מיקרוסופט של המשתמש. כמו כן ניתן להשמיע באמצעות מוזיקה משירותי הזרמה שונים.

מחירו של הרמקול יהיה 199 דולרים – יקר יותר מהדור השני של ה-Echo שעלותו 99 דולרים ומ-Google Home שמתומחר ב-129 דולרים, אך זול יותר מ-HomePod המתקרב של אפל (Apple) שיעלה 349 דולר.

קרא עוד:  אלה המבצעים של GearBest ליום הרווקים

https://youtu.be/UMnVAZpPGUs