יוביסופט (Ubisoft) חשפה פרטים חדשים ותאריך יציאה רשמי להרחבה הראשונה של המשחק Tom Clancy's The Division 2, כותר ה-RPG שהושק בתחילת השנה .

ההרחבה נקראת D.C Outskirts: Expeditions, והיא תושק ב-23 ביולי עבור מחזיקי ה-Year 1 Pass. שאר השחקנים יוכלו לרכוש את ההרחבה להתחיל לשחק בתוכן החדש החל מה-30 ביולי בכל הפלטפורמות הנתמכות. בין היתר ההרחבה מציגה אזורים חדשים לחקור ומשימות ראשיות חדשות שממשיכות את עלילת המשחק אחרי האירועים של Tidal Basin.

ההרחבה של The Division 2 תכלול משימות חדשות כמו Camp White Oak: שחקנים יפרצו למתחם נשיאותי מוגן כדי להביא את נשיא ארה"ב, שבגד במדינתו וכמעט הביא להשמדתה, לדין. משימה נוספת היא Manning National Zoo: בה יש לצוד את מנהיגת קבוצת ה-Outcasts שהצליח לברוח מסוכני ה-Division אחרי שהובסה, וכעת מחדשת את כוחותיה בגן חיות.

1

בתחום ההרחבה תציג יוביסופט סוג חדש של משימות שנקראת Expeditions. משימות אלו ייקחו את השחקנים לאזורים שמקיפים את Washington D.C שטרם נחשפנו אליהם. הרחבה זו תיקח אותנו ל-Kenly College, שם אבד הקשר עם משלוח צבאי של אספקה הכרחית. מצאו את שאריות המשלוח וחפשו אחר ניצולים.

מלבד זאת, יוצעו נשקים ושריונות חדשים כמו נשק אקזוטי (Diamondback Rifle), כפפות אקזוטיות (BTSU Datagloves) ונשקים חדשים: Stoner LMG ו-Carbine 7.

Tom Clancy's The Division 2 הושק ב-15 במרץ וזמין למשחק בפלטפורמות PlayStation 4 ו-Xbox One, המחשב האישי ובעתיד גם ב-Google Stadia.

פורסם לראשונה באתר Vgames