זה קרה יותר מפעם אחת, זה כנראה יקרה שוב, ובכל זאת אנשים לא לומדים: אם יש לכם מה להסתיר בפייסבוק, בעיקר אם יש לכם בני/בנות זוג, כדאי שתגנו על החשבון שלכם בסיסמה טובה, ובטח ובטח אל תשאירו את המחשב דלוק כשהדפדפן מציג את חשבון הפייסבוק שלכם ערום ועריה.

אתר האינטרנט סקרמנטובי מדווח שבסוף השבוע דיווח אדם על כך שאשתו דקרה אותו בידו לאחר שקראה את עמוד הפייסבוק שלו. מתברר שאותו בחור החליט ללכת לישון מוקדם, השאיר את המחשב שלו דלוק, וכנראה ששכח שעמוד הפייסבוק שלו פתוח. האשה קראה, ולטענתו היא העירה אותו, וכמעט מיד התחילה לרדוף אחריו ברחבי הבית כשסכין בידה עד שהצליחה לדקור אותו.

האשה, מעיירה בשם ברייאן בטקסס, שוחררה בערבות של 999 דולרים. שמה הוא רונדה רושל וושינגטון, והיא בקרוב תעמוד לדין בגין תקיפה בנסיבות מחמירות. היא לטענתה טוענת שבעלה בכלל היה מסומם, שהם רבו בנושא, ובמהלך הריב היא הכתה בידו עם המפתחות שלה. נו.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.