הטרנד בטלפונים של 2017 הוא ללא ספק המסך. בין אם מדובר במסך גולש לצדדים, מסך עם מסגרת דקה או מסך רחב, נראה כי כל היצרניות בדרך להציג מוצרים עם מאפיינן כזה או אחר.

האחרונה להצטרף לטרנד היא בלובו (Bluboo) שהציגה את S1, אשר נושא מסך עם מסגרת דקיקה במיוחד ויחס מסך לגוף של 90%. עיצובו מזכיר למדי את Mi MIX של שאומי (Xiaomi) אבל ההבדל העיקרי הוא במחיר: בעוד ש-Mi MIX נמכר סביב 500 דולר, Bluboo S1 מוצע בסכום נמוך הרבה יותר.

המכשיר לא מציע את המפרט החזק ביותר בשוק אלא הוא מכוון לשוק הביניים. ככזה, הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, שכאמור נמתח מקצה לקצה כאשר הזכוכית המגנה עליו היא Gorilla Glass 4. בשל המסך שמכסה את החלק העליון, מצלמת הסלפי מוקמה בחלק התחתון לצד כפתור הבית.

בפנים, Bluboo S1 מגיע עם שבב מתומן הליבות Helio P25 במהירות שעון מקסימלית של 2.5 ג'יגה-הרץ. הוא מגיע בתצורה של 4 או 6 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי ואחסון של 64 ג'יגה-בייט, זאת נוסף על חריץ microSD להרחבה אם המשתמש נזזקק לכך.

גם הצילום שודרג והוא משלב מערך צילום כפול בגבו, הכולל זוג חישנים כשהאחד 16 מגה פיקסל והשני 3 מגה פיקסל ליצירת אפקט עומק. מצלמת הסלפי מקדימה היא 5 מגה פיקסל. ישנה תמיכה בסים כפול, הסוללה בהספק 3,500 מיליאמפר/שעה ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0.

קרא עוד:  סקירה: חודשיים עם OnePlus 7 - קטן יותר, מהנה לא פחות

Bluboo S1 מוצע למכירה במסגרת מכירה מוקדמת במחיר של 159.99 דולר, שהם כ-560 שקל לפני מיסים. אגב, יש עוד כמה מתחרות בתחום המסגרת הדקיקה כמו Doogee MIX ו-Maze Alpha, אולם עדיין S1 זול משניהם.