סרטונים חדשים שעלו לרשת חושפים, לכאורה, כמעט לחלוטין את צמד מכשירי iPhone 7 (אייפון 7) העתידיים בפעולה. אם זה נכון, מדובר אולי בהדלפה הגדולה ביותר עד כה לגבי המכשירים החדשים של אפל (Apple).

משתמש זריז במיוחד הצליח להניח את ידיו, ושוב – לכאורה, על צמד המכשירים החדשים ולהניח אותם מול המצלמות בשני סרטוני וידאו חדשים. מטבע הדברים אין כל אישור רשמי, וייתכן והם עברו עריכות, אבל התמונה די ברורה. שני המכשירים נראים זהים בגודלם ובצורתם החיצונית ל-iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus כשהשוני היחיד הוא היעדר שקע האודיו בחלקו התחתון של המכשיר, כפי שגרסו שמועות והדלפות קודמות.

על פניו נראה גם כי עוביים של המכשירים החדשים לא השתנה משמעותית בהשוואה לדגמי השנה שעברה. נזכיר, כי לפני מספר חודשים עלו שמועות שאפל אכן תסיר את שקע האוזניות וכפועל יוצא מכך תצמצם בצורה משמעותית גם את עוביים של המכשירים, אבל זה לא קרה. ייתכן כי אפל תנצל את השטח הפנוי לסוללה גדולה יותר או לחומרה חזקה יותר.

בנוסף, ניתן לראות בבירור כי ייתכן והדגם המוגדל, iPhone 7s, בעל מסך ה-5.5 אינץ', יזכה לזוג מצלמות אחוריות – לראשונה בתולדותיה של היצרנית. מצד שני, נראה כי השמועות אודות כפתור בית קיבולי לא יתממשו, ובמקום זאת יתרגלו המשתמשים לכפתור הבית המוכר.

השאלה היחידה שנותרה פתוחה: האם אכן מדובר בחשיפה מלאה, והכל כבר צפוי, או שמא אפל שוב תצליח להפתיע?

קרא עוד:  מכירות השעונים החכמים ממריאות, ואפל שולטת על שליש מהשוק