לפני מספר ימים פורסם ברחבי הרשת דיווח אשר טען כי סמסונג (Samsung) מתכוונת לדלג על העדכון לגרסת אנדרואיד 4.2.2 עבור ה-Galalxy S3 וה-Galaxy Note II. במקום זאת מתכוונת החברה לחכות ולעדכנם ישירות לגרסת אנדרואיד החדשה, Jelly-Bean 4.3. כעת, מידע המגיע ממפעילת הסלולר האוסטרלית טלסטרה (Telstra) מחזק את השמועות הללו. טלסטרה נוהגת לפרסם באתרה טבלה המציגה את העדכונים העתידיים של המכשירים הנמכרים על ידי החברה. בטבלה המעודכנת, אותה אתם יכולים לראות בסוף הכתבה, לצד ה-Galaxy Note II 4G כתוב בפרטי העדכון כי:

"סמסונג בחרה באופן גלובלי לדלג על עדכון אנדרואיד 4.2.2 למכשיר זה, ובמקום זה תעבור לגרסת אנדרואיד חדשה יותר. לא סופק לוח זמנים לעדכון זה".

בשלב זה איננו בטוחים מה סמסונג מתכננת לעשות עם מכשיריה המתקדמים. חשוב לזכור כי דיווח זה מדבר על גרסת הדור הרביעי של ה-Note II,  וזה אומר שיכול להיות שלחברה יש תוכניות אחרות עבור גרסת הדור השלישי של המכשיר. לגבי ה-Galaxy S3, נכון כתיבת שורות אלו, העדכון המיוחל של מכשיר זה לגרסת אנדרואיד 4.2.2 ככל הנראה מוכן. השאלה היחידה שנותרה היא האם סמסונג תחליט לשחרר את העדכון המדובר, או אכן לחכות עם עדכון לאנדרואיד 4.3, אשר תוכרז ככל הנראה רק בשבוע הבא.

טבלת העדכונים של מפעילת הסלולר האוסטרלית Telstra.

(מקור – Sammobile)

6 תגובות

 1. שלום,

  לכנות את טלסטרה בכינוי "מפעילת סלולר אוסטרלית" זה לגמד את התאגיד האוסטרלי רב הפעילויות והפועל במדינות רבות בתחומים מגוונים. דומה הדבר למי שמכנה את AT&T כ- "מפעילת סלולר" :).
  די להתבונן בדף הויקיפדייה http://en.wikipedia.org/wiki/Telstra כדי לעמוד על מספר הצלחות הרב בהן טומנת טלסטרה את ידיה.

  • לא הבנתי, אז היא לא מפעילת סלולאר אוסטרלית? זו טעות?
   או שאתה פשוט רוצה שוב להראות את הידע הנרחב שלך שלא קשור לידיעה כמובן….

  • בסופו של דבר, עיקר הכתבה אינו טלסטרה, אלא העדכון של הגלקסי נוט 2. כך שבמקרה זה, אין צורך לפרט בכל עברה והצלחותיה של טלסטרה, כיוון שבכתבה זו אנו מספרים על כך שטלסטרה הציגה ללקוחותיה טבלת עדכונים של מכשיריה. לכן, במידה ואנו מדברים על טבלת העדכונים המופנת ללקוחותיה, סימן שאנו מדברים על טלסטרה כמפעילת סלולר, ואין טעם להרחיב מעבר. דרך אגב, במידה ומספרים לדוגמה על כך שחברת AT&T החליטה להפסיק למכור את ה-HTC First, אז גם במקרה זה מספיק לכתוב על AT&T אך ורק שהיא מפעילת סלולר, אפילו שחברה זו היא הרבה מעבר רק לחברת סלולר.

Comments are closed.