אפליקציות להצגת לוחות למכירות יד שניה קיימות לרוב. נראה כי אלו המחפשים לשכור או לקנות דירה, לקנות רכב או לאמץ חיית מחמד יכולים למצוא די בקלות את האפליקציה שתספק את מבוקשם, ולא משנה מאיזו חנות הם מורידים אותה. מכיוון שכך לא מפתיע שבשוק כזה התחרות בין האפליקציות היא ביכולת שלהן להציע אפשרויות מיון שונות ומגוונות ככל האפשר. ad היא אחת מאותן אפליקציות חיפוש דירה שמרכזת את המודעות המתפרסמות בלוחות השונים, אך הדבר המיוחד שהיא מציעה יקסום מאוד לסטודנטים: לאחרונה היא מאפשרת גם למצוא את הדירות הקרובות ביותר למוסדות אקדמיים בארץ.

האפליקציה, שלאחרונה זכתה לעדכון גרסה משמעותי, מדרגת בדירוג גבוה יותר את אותם הנכסים שקרובים לקמפוסים השונים. בעת שמבצעים חיפוש, ולא משנה אם מדובר באפליקציה או בגרסת אתר האינטרנט שלה, יש לבחור בקטגוריה 'נדל"ן' ואז ב-'דירות לסטודנטים'. באפשרויות הסינון, שנמצאות בצד ימין למעלה באפליקציה, ניתן לבחור את שם המוסד האקדמי ואת המרחק הרצוי מהקמפוס. כמו כן, גם כשניסינו להקליד בחיפוש חופשי את שם המוסד האקדמי קיבלנו תוצאות מתאימות, אך ההמלצה היא לחפש גם באמצעות סינון הקטגוריות כדי לא לפספס אף נכס פוטנציאלי.

Ad finding student apartments app 2

"לעיתים קרובות סטודנטים נאלצים להישאר לשנה נוספת בדירה שפחות מתאימה לצורכיהם רק מאחר ואין להם את הזמן להתעסק בחיפוש הנכס והשותפים בזמן תקופת הבחינות", אומר אלעד מרגלית, מפתח האפליקציה. לדבריו, "החיפוש הנוח והמהיר מאפשר חיסכון בזמן שגם ככה חסר בתקופת הלימודים העמוסה".

קרא עוד:  היום זה מתחיל: מבצעי יום הרווקים 2019

מלבד הדירות לסטודנטים מציעה האפליקציה לוחות עשירים המוצגים תחת קטגוריות שונות: לוח נדל"ן הכולל מכירה והשכרה של מגוון דירות, לוח רכב, לוח בעלי חיים ומוצרי יד שניה מגוונים. היא מתבססת על מודעות המתפרסמות בלוחות פופולאריים כגון יד 2, זאת לצד מודעות שמועלות בחינם על ידי משתמשים, באפליקציה ובאתר.

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.