ההכרזה של אפל (Apple) על העדכון ל-iPad במקביל להכרזה על ה-Mini iPad, הצליחה להרגיז משתמשים רבים של מכשירי ה-iPad הנוכחיים, ביניהם כנראה המיוחד את אלו שמיהרו לרכוש את ה-New iPad, או אם תרצו ה- iPad 3. האתר Tom's Hardware מדווח על סקר שערכה חברת Toluna QuickSurveys ממנו עולה שלא פחות מ-45% מקרב 2,000 ממשתמשי המכשיר הנוכחיים אמרו שהם מאוד לא מרוצים מההכרזה הזאת בגלל הקרבה שלה להכרזה הקודמת, ובגלל שהיא בעצם מציעה בעדכון החדש שיפורים לא מעטים לעומת המכשיר הקודם.

ביטוי לכך ניתן אולי למצוא בהזמנות הראשוניות למכשיר: כמעט בכל החנויות המקוונות עדיין יש מלאי של ה-iPad החדש לאספקה מיידית ב-2 בנובמבר, יום שישי השבוע, וזאת לעומת ה-Mini iPad שהמלאי הראשוני שלו כבר אזל, ומי שיזמין עכשיו יקבל אותו רק בעוד שבועיים, לכל המוקדם.

כזכור, הדגם החדש של ה-iPad, שהוא הדור הרביעי של הטאבלט למעשה, מציע שיפורים כולל מעבד חזק יותר, A6X, שמבטיח פי שניים ביצועים לעומת ה-A5X המעבד שמשובץ בגרסה הקודמת של ה-iPad, וכן מחבר ה-Lightining החדש שהוצג לראשונה ב-iPhone 5. שינוי נוסף הוא בכך שהטאבלט החדש עבר מגיע עם iOS 6, מערכת ההפעלה המעודכנת של אפל לתחום הנייד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.