השנים האחרונות מתאפיינות באינסוף אפליקציות הנוגעות כמעט בכל תחום בעולם. גם תחום הביוטי נסק מעלה וכל אחת בעלת אפליקציה מתאימה יכולה לדאוג לתמונה מקצועית עם איפור וסטייל מטופחים.

בסופו של דבר, לרובנו אכפת מעולם הטיפוח, חלקנו מסתפקות באיפור ואבזור בסיסי, אחרות מאיתנו קוראות כתבה או שתיים במגזין אופנה ואילו אחרות, שפשוט נולדו פאשיניסטות, בונות סטייל משלהן. אם את עוד לא בטוחה אילו אפליקציות משרתות את המטרה הזו, אספנו בשבילך כמה מאפליקציות הביוטי השוות שיש לסמארטפונים.

כמובן שאם את מוצאת עניין בתחום ורוצה לשבור את מגבלת מסכי הטלפון, כדאי לשקול לימודי איפור מקצועי.

Pocket Studio

אפליקציה של חברת Make Up For Ever שמתאימה גם למכשירי אנדרואיד וגם לאפל. ניתן לקבל באפליקציה טיפים מעולים לאיפור מחולקים על פי קטגוריות, או למלא שאלון קצר ולתת לאפליקציה ללמוד לאיזה כיוון בא לך לקחת את הסטייל שלך היום, ולקבל ממנה הצעות למגוון סרטוני הדרכה שיעזרו לך לשפר את טכניקות האיפור וימליצו לך על מוצרים מתאימים.

Image result for Pocket Studio Make Up For Ever

Color Genius

חברת Loreal פיתחה אפליקציה שתעזור לך להתאים צבעים באופן מושלם ומציעה מגוון של שילובים בין לק, ליפסטיק וצלליות לעיניים. האפליקציה מאוד אינטואיטיבית ואחרי מספיק זמן תרגול, סביר להניח שתוכלי כבר לפתח שילובים בעצמך.

Virtual Makeover

תמיד רצית לדעת איך תיראי עם שילובים שונים של איפור, בלי להתחיל את כל הטקס? Virtual Makeover נותנת לך לעשות בדיוק את זה. האפליקציה מצלמת אותך בזמן אמת ומניחה על התמונה על המסך איפור וירטואלי כדי שתוכלי לבדוק איזה שילובים הכי מסתדרים לך. הדבר הכי מרשים באפליקציה היא הדיוק המדהים שלה בהנחת האיפור על קווי המתאר, כך שניתן ממש לראות איך האיפור ייראה עלייך.

קרא עוד:  גוגל עובדת על הקלטת שיחות באפליקציית החיוג שלה

Beauty Mark

האפליקציה הזו פשוט מאפשרת לך לעצב בקלות סטייל חדש תוך זמן קצר. כל מה שנדרש הוא לבחור בין סגנונות שונים המוצעים על ידי האפליקציה ואת גוון העור שלך  ו-Beauty Mark תציג את הלוק הנבחר על דוגמנית. אפשר לעבור בין ליפסטיקים וצלליות שונות ולנסות טווח רחב של גוונים עד ללוק המושלם. החיסרון היחיד הוא שהאפליקציה מותאמת רק לאפל וכרוכה בתשלום סמלי (כ-10 שקלים), אבל היא לגמרי שווה את זה.