בכל פעם שצריך לקנות מתנה, אנחנו נתקלים באותה דילמה: לקנות משהו שימושי ויעיל? או לקנות משהו גימיקי ומשעשע?, או: לקנות משהו שממש צריך? או להתפרע עם רעיון מטופש שייזכר לנצח? ובכן, אנחנו כאן עם דוגמה שתעזור לכם, איך לא, לכבוש את פסגת ״המתנה-המטופשת והגימיקית אך הגאונית שתיזכר לנצח״.

הכירו את ה-3D Arcade Mug שלפחות בעיננו הוא השילוב המושלם בין מתנת-נושא ובין מתנה שימושית, למרות שאם נודה באמת, זו יותר מתנה שנועדה שידברו עליכם ועל כמה שאתם מקוריים, והרי זו כל הסיבה שאנחנו כאן, לעזור לכם להיות בלתי נשכחים. לא?

הספל המגניב הזה, לא עושה שום דבר מיוחד, הוא לא גאדג׳ט עם יכולות נסתרות, הוא לא מצוייד במצלמה משוכללת ונסתרת, והוא גם לא עושה שום אפקטים צבעוניים באוויר. הוא פשוט ספל, אבל אין חובב גיימינג אחד שלא יודה שהוא ממש, אבל ממש היה רוצה אחד כזה, גם אם זה כדי לקשט את שולחן המחשב שלו בעבודה.

הספל מעוטר באיורים מאחד המשחקים הקלאסיים הזכורים לכל אחד ששיחק במשחקי מחשב בשנות השמונים (וגם התשעים, וגם אתמול אם ממש שיעמם לכם): Space Invaders, משחק שבו השחקן צריך לשלוט בחללית שזזה ימינה ושמאלה בחלקו התחתון של המסך, ולירות ולהשמיד חלליות חייזרים מאיימות. המטרה היא למנוע את ההתקפה על כדור הארץ? מאדים? מה בדיוק החלליות האלה ניסו להשמיד? ואת מי אתם מייצגים? לא ברור עד היום.

קרא עוד:  דיווח: גם מיקרוסופט רוצה להתחרות ב-AirPods

ידית הספל מעוצבת בצורת, איך לא, הג׳וייסטיק המיתולוגי שמוכר לכולנו מהארקייד, תופעה הולכת ונעלמת בימים שלכל אחד כמעט יש בבית פלייסטיישן או אקסבוקס, ובשביל לשחק בהם לא צריך שקל (או אסימון).

בא לכם? המחיר הוא 12.99 דולר בלבד (לפני משלוח. הנה הלינק. תתחדשו.

כתב: אבי בכמן