יש לכם סמראטפון? יש לכם אפליקציית TGspot במכשיר שלכם. אם עדיין לא הורדתם, זה הזמן להוריד את האפליקציה שלנו למכשירכם ולהתעדכן בכל החדשות האחרונות מהאתר בכל מקום שתרצו. כל הידיעות האחרונות, הסקירות והדיווחים ישירות על מסך הסמארטפון שלכם, עם התראות מיידיות כאשר עלתה ידיעה חדשה. איך מורידים?

iOS
גלשו לחנות ה-AppStore והורידו ישירות משם. האפליקציה מציגה את הכתבה במלואה, ותוכלו לקבוע האם לקבל התראות כאשר פוסט חדש פורסם באתר וכן שיתוף מהיר לפרופיל האישי שלכם בפייסבוק וטוויטר.

להורדה.

Android
גלשו לחנות האנדרואיד וחפשו "TGspot", שם תמצאו שתי אפליקציות, האחת תציג לכם את הכתבה במלואה, השנייה תאפשר לקבל התראות לכל ידיעה חדשה בסרגל ההתראות של המכשיר (ניתן לביטול) וכן שיתוף מהיר לחברים בפייסבוק וטוויטר. אם ברשותכם טאבלט או מכשיר בעל רזולוציה גבוהה יותר (כמו ה-Sensation), מומלץ לנסות את שתי האפליקציות לבחירתכם.

מכשירים אחרים

אם אין ברשותכם אחד ממערכות ההפעלה שברשימה, תוכלו לגלוש לגרסת המובייל של האתר דרך דפדפן המכשיר בכתובת m.tgspot.co.il. מומלץ להוסיף את האתר למועדפים לגלישה מהירה.

נתקלתם בתקלה עם אחת מהאפליקציות? צרו עימנו קשר ונעזור.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.