באופן טבעי, ככל שאירוע ההשקה של מכשירי ה-iPhone החדשים הולך ומתקרב, קצב השמועות וההדלפות הולך ומתגבר. אחת מהן היא הדלפה של מבחני ביצועים ראשונים שהועלו לאתר הרשת החברתית הסינית Weibo.

לפי התמונות שהועלו, נראה כי המעבדים הבאים של אפל, שאמורים לפי כל התיאוריות להשתלב במכשירי ה-iPhone 6s וה-iPad החדשים, מציגים שיפורי ביצועים משמעותיים על פני קודמיהם.

A9Rslts

במבחן הביצועים של GeekBench השיג ה-A9 ציון של 2,090 נקודות במבחן הליבה היחידה ו-3,569 במבחן ריבוי הליבות/נימים. במבחן הגרפי השיג המעבד קצב של 30.3 פריימים/לשנייה במבחן Manhattan וקצב של 66 פריימים/לשנייה במבחן T-Rex. בהשוואה למספרים של ה-A8 במבחן הזה מדובר בשיפור של 28.5% בביצועים הכלליים ושיפור מדהים של 60% בהיבט הגרפי הטהור.

במקרה של ה-A9X הועלו תוצאות של מבחן הביצועים בלבד, והוא קיבל 2,109 נקודות במבחן הליבה היחידה ו-5,101 נקודות במבחן ריבוי הליבות/נימים. בהשוואה קיבל ה-A8X ציונים של 1,812 ו-4,477 בהתאמה. שוב, מדובר בשיפור משמעותי ביותר.

כעת רק נותר להמתין להשקה בפועל של המכשירים כדי לראות האם הביצועים האלה יתקבלו גם בפועל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.