לפעמים לא רק ילדים אוהבים לשחק.  לעתים גם מבוגרים יותר רוצים לקחת פסק זמן מהמירוץ ולהתמסר לאיזה משחק או שניים. מכיוון שאנחנו גם לוקאל-פטריוטים, בחרנו לפרגן ל-10 אפליקציות ישראליות המביאות משחקים מז'אנרים שונים.

1. Friend Master
חושבים שאתם מכירים את החברים שלכם הכי טוב בעולם? כדאי שתנסו את אפליקציית Friend Master הישראלית שתלמד אתכם פרט או שניים על האנשים הקרובים אליכם. עם הפעלת האפליקציה תתבקשו לאשר את החיבור שלה לחשבון הפייסבוק (Facebook) שלכם ופתאום יחלו להופיע תמונות נוסטלגיות ומצחיקות מחשבונות פייסבוק שונים בהן מתויגים חבריכם. אתם אלו שתצטרכו לזהות באלו חברים מדובר, ולהקפיד לעשות זאת בסדר הנכון. חושבים שזה קל? נסו את האפליקציה בעצמכם והזמינו גם את החברים להתחרות מולכם באמצעות אפשרות התחרויות החברתיות שמאפשרת האפליקציה. המפתחים מספרים כי בקרוב האפליקציה תזכה לעדכון משמעותי, כך שיש למה לצפות.

2. Psychos
חושבים שאתם מהירים מספיק? הכירו את Psychos. מדובר ביצורים שישתלטו על המסך אחרי שתפעילו את האפליקציה הזאת. הם יעשו זאת במהירות ולכם אסור לאפשר להם להתרבות. העיקרון במשחק לא מסובך מדי, אוסף של שלבים וכל שעליכם לעשות הוא להכות ביצורי ה-Psychos ללא רחם (אולי כדאי שתהיו עדינים איתם, כי חבל על מסך הטלפון החכם שלכם). וטיפ חשוב מהמפתחים: לא כדאי להתעסק עם יצורי ה-Psychos השחורים.

 logotest3.  לוגוטסט
שיווק סובב אותנו בכל שלב מחיינו: סמלים של חברות, תאגידים ועסקים מסוגים שונים קורצים אלינו מכל שלט חוצות, אתר אינטרנט, עיתון, טלוויזיה ועוד אמצעי תקשורת. המשחק הישראלי הבא לא חדש במיוחד, אך ממכר בהחלט. באמצעותו תוכלו לבחון עד כמה אתם יודעים לשייך את הסמלים השונים לשמות המותגים. מעל 400 סמלים ניתן למצוא בגרסת האפליקציה המעודכנת, רמזים, משחק על זמנים ועוד אפשרויות שונות לבילוי עם סמלי המותגים שרובנו מכירים.

קרא עוד:  נינטנדו תשדרג את קונסולת ה-Switch עם חומרה חדשה

whattheflag4. מצא את הדגל
אין כמו לנצל את הזמן ולשפר את ידיעותינו על דגלים ומדינות. משחק ישראלי ופשוט הופך אותנו לאנשי העולם הגדול: בכל שלב מוצג דגל של מדינה זרה ואפשרות לנחש את שמה בעזרת אוסף אותיות שניתן להשתמש בהן. רק אם תצליחו להרכיב את שמה הנכון של המדינה, תוכלו להתקדם לשלבים הבאים. כמו כן, מכיל המשחק גם אפשרות לרכישת מטבעות באמצעות פאזלים שונים, וכך ניתן לקנות רמזים אם נתקעתם בניחושו של דגל מסויים.

 

guess the emoji hebrew5. זהו את הסמיילי
את האפליקציה הבאה חייבים להתקין אלו שמכורים לאפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (WhatsApp). אם גם אתם משתעשעים משפת האמוג'י, הכוללת סמיילים בצורות שונות ומגוונות, כדאי לערוך מדי פעם מבחן כשירות ולבחון אם אתם מבינים מה כל צירוף אומר. אם למשל ישנו צירוף של משקפיים+שמש כנראה שהכוונה היא "משקפי שמש". ומה משמעותן של שפתיים+דגל צרפת? נשיקה צרפתית כמובן.

6. עוזרים לביבר לברוח
האם אתם מעריצים של זמר הפופ ג'סטין ביבר? כדאי שתכירו את האפליקציה הבאה שפותחה בשיתוף פעולה ישראלי-ארגנטינאי. "ביבר נתקל בעשרות צלמים שבאו לצלם אותו וחלקם אף רדף אחריו", מסבירים המפתחים בעמוד תיאור האפליקציה. "עזרו לו לברוח מבלי להתרסק", מגדירים המפתחים את מטרת המשחק. מדוע זה לא פשוט כל כך אתם שואלים? נראה שבגלל שג'סטין קצת שיכור, יש לו הרבה אביזרים ושיער ארוך. לא נגדיר זאת כמשחק חינוכי במיוחד. אך לעיתים קיימת הערצה עיוורת לידוענים, כך שתרגישו חופשיים להוריד את האפליקציה. אנחנו לא נספר לאף אחד.

  • מחיר: 6.9 ₪
  • iOS

7. שליח הפיצה
תמיד חלמתם להיות שליחי פיצה? גם אם לא חלמתם על כך ורק רציתם לחסוך קצת כסף, אתם בטוח תרצו להיות שליחי פיצה באמצעות מסך הטלפון החכם שלכם. מפתח ישראלי מנהריה דאג לייצר בדיוק בשבילכם את סביבת המשחק המושלמת: גרפיקה מושקעת, ממשק פשוט ואפילו עלילה נחמדה. אתם מתחילים כשליחים פשוטים על אופניים ומתקדמים עם הזמן, עד שתגיעו להיות שליחי פיצה על מכונית ספורט מהודרת. עליכם לחלק את הפיצות בזמן ולהיזהר שלא ליפול. אם חלילה לא תצליחו ותחליקו עם כלי הרכב שלכם, הפיצות ימצאו עצמן על הכביש והאפליקציה אף תלכוד את הרגע המבדח כדי שתוכלו לשתף אותו עם חבריכם. הנוכחות הישראלית לא פסחה על האפליקציה ובין חמשת העולמות בהם ניתן לשחק, קיימת גם עירנו תל אביב.

קרא עוד:  חדש בארץ: Q60 של LG ב-899 שקלים

http://www.youtube.com/watch?v=7BaZ1NYnTkg

 8. אנגלית חווייתית
ולמה שלא תתנו לילדים ללמוד קצת אנגלית על הדרך? אפליקציה בה מככבות דמויות שונות שניתן לפרקן ולהרכיבן מחדש בתצורות מגוונות. כל דמות חדשה זוכה לשם חדש המורכב משמות הדמויות המקוריים, וכך הילד לומד מילים חדשות בדרך חוויתית ויצירתית. האפליקציה מעניקה יתרונות חינוכיים רבים וזכתה במקום הראשון בתחרות אפליקציות שהתקיימה בשנה שעברה.

  • מחיר: 6.9 ₪
  • iOS

Borekas movies 9. מלך הבורקס
ומה יותר ישראלי מסרטי בורקס? אפליקציית טריוויה על סרטי בורקס. תוכלו להתחרות עם חברים או מול שחקנים אקראיים וכך תתחרו על תואר "אלוף סרטי הבורקס". ישנם גם רמזים ואפילו חבר פייסבוק (על משקל חבר טלפוני).

  • מחיר: חינם
  • iOS

Super Agent10. המוסד הגיע ללומיה
לא נזניח את משתמשי ה-Windows Phone ונציג גם להם משחק פרי פיתוח ישראלי, ולא סתם ישראלי, ישראלי מסתורי במיוחד. במרכז המשחק עומד סוכן "מוסד" המבצע משימות בסביבתכם האמיתית. כלומר, המשחק מתרחש באמצעות טכנולוגיית "מציאות רבודה" כך שאלמנטים וירטואלים "מתלבשים" על תמונת המרחב הפיזי הנקלטת במצלמת המכשיר שלכם בעת המשחק. וכך, במקום להפעיל רק את שרירי האגודלים שלכם, אתם יוצאים להרפתקה ייחודית בסביבתכם, תוך שאתם רצים אחר אלמנטים שונים ואוספים אותם.